Вороток Alloid В-16540


Есть в наличии (1-2 дня)
65 грн.
Наличные:
65 грн
Безнал:
78 грн
67 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid В-16540 - Вороток Г-образный

Вороток В-16540 от Alloid. Страна происхождения продукции – Китай. Материал стержня – хромованадиевая сталь. Общая длина инструмента – 165х40 мм. Посадочный квадрат – 1/4". Вид - Г-образный.
При ремонте автомобиля не обойтись без ряда инструментов, одним из таких является вороток. На сегодняшний день рынок предоставляет широкий выбор из нескольких разновидностей данного инструмента. Отличаются они
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid В-16540 - Вороток Г-подібний

Вороток В-16540 від Alloid. Країна походження продукції - Китай. Матеріал стержня - хромованадіевой сталь. Загальна довжина інструменту - 165х40 мм. Посадковий квадрат - 1/4". Вид - Г-подібний.
При ремонті автомобіля не обійтися без ряду інструментів, одним з таких є вороток. На сьогоднішній день ринок надає широкий вибір з кількох різновидів даного інструменту. Відрізняються вони в першу чергу формою і пристроєм, що робить їх кращими для різних ситуацій де має значення конструкція інструменту. По суті є рукояткою, на кінчику якої розташована оснащення у вигляді посадочного квадрата певного діаметру, на нього встановлюється відповідна насадка - головка.
При виборі будь-якого інструменту також варто звернути увагу на наступні критерії: зручність в експлуатації, простота у використанні, висока якість матеріалів. Представлена модель повністю відповідає перерахованим вище показниками. В якості основного матеріалу для стержня була використана легована сталь високої якості, яка добре чинить опір корозійному впливу, володіє високою міцністю і стійкістю до різного роду пошкоджень, що забезпечує надійність в роботі і хорошу довговічність.
Інструмент зручний для застосування як на промислових підприємствах, так і в ремонтних майстернях, в побуті.

Присоединительный квадрат
1/4
Тип
Г-образные
Длина
165
Рукоять
металлическая
Бренд
Alloid

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Вороток»
Показать все модели