Вороток Alloid В-23000 (80)


Есть в наличии (1-2 дня)
43 грн.
Наличные:
43 грн
Безнал:
52 грн
45 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid В-23000 - Вороток отвертка 1/4"

Вороток В-23000 от Alloid. Страна происхождения продукции – Китай. Материал стержня – хромованадиевая сталь. Рукоять – полимер. Общая длина инструмента – 150 мм. Посадочный квадрат – 1/4".
При ремонте автомобиля не обойтись без ряда инструментов, одним из таких является вороток. На сегодняшний день рынок предоставляет широкий выбор из нескольких разновидностей данного инструмента. Отличаются они
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid В-23000 - Вороток викрутка 1/4 "

Вороток В-23000 від Alloid. Країна походження продукції - Китай. Матеріал стержня - хромованадіевой сталь. Рукоять - полімер. Загальна довжина інструменту - 150 мм. Посадковий квадрат - 1/4".
При ремонті автомобіля не обійтися без ряду інструментів, одним з таких є вороток. На сьогоднішній день ринок надає широкий вибір з кількох різновидів даного інструменту. Відрізняються вони в першу чергу формою і пристроєм, що робить їх кращими для різних ситуацій де має значення конструкція інструменту. По суті є рукояткою, на кінчику якої розташована оснащення у вигляді посадочного квадрата певного діаметру, на нього встановлюється відповідна насадка - головка.
При виборі будь-якого інструменту також варто звернути увагу на наступні критерії: зручність в експлуатації, простота у використанні, висока якість матеріалів. Представлена модель повністю відповідає перерахованим вище показниками. В якості основного матеріалу для стержня була використана легована сталь високої якості, яка добре чинить опір корозійному впливу, володіє високою міцністю і стійкістю до різного роду пошкоджень, що забезпечує надійність в роботі і хорошу довговічність.
Інструмент зручний для застосування як на промислових підприємствах, так і в ремонтних майстернях, в побуті.

Присоединительный квадрат
1/4
Тип
Воротки-отвертки
Длина
150
Рукоять
пластмассовая
Бренд
Alloid

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Вороток»
Показать все модели