Вороток Alloid В-46380


Есть в наличии (1-2 дня)
248 грн.
Наличные:
248 грн
Безнал:
298 грн
261 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid В-46380 - Вороток с шарниром 1/2", 380 мм

Вороток В-45250 от Alloid. Страна происхождения продукции – Китай. Материал стержня – хромованадиевая сталь. Общая длина инструмента – 380 мм. Посадочный квадрат – 1/2".
При ремонте автомобиля не обойтись без ряда инструментов, одним из таких является вороток. На сегодняшний день рынок предоставляет широкий выбор из нескольких разновидностей данного инструмента. Отличаются они в
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid В-46380 - Вороток з шарніром 1/2 ", 380 мм

Вороток В-45250 від Alloid. Країна походження продукції - Китай. Матеріал стержня - хромованадіевой сталь. Загальна довжина інструменту - 380 мм. Посадковий квадрат - 1/2".
При ремонті автомобіля не обійтися без ряду інструментів, одним з таких є вороток. На сьогоднішній день ринок надає широкий вибір з кількох різновидів даного інструменту. Відрізняються вони в першу чергу формою і пристроєм, що робить їх кращими для різних ситуацій де має значення конструкція інструменту. По суті є рукояткою, на кінчику якої розташована оснащення у вигляді посадочного квадрата певного діаметру, на нього встановлюється відповідна насадка - головка.
При виборі будь-якого інструменту також варто звернути увагу на наступні критерії: зручність в експлуатації, простота у використанні, висока якість матеріалів. Представлена модель повністю відповідає перерахованим вище показниками. В якості основного матеріалу для стержня була використана легована сталь високої якості, яка добре чинить опір корозійному впливу, володіє високою міцністю і стійкістю до різного роду пошкоджень, що забезпечує надійність в роботі і хорошу довговічність.
Інструмент зручний для застосування як на промислових підприємствах, так і в ремонтних майстернях, в побуті.

Присоединительный квадрат
1/2
Тип
С плавающей головкой, Шарнирные
Длина
380
Рукоять
металлическая
Бренд
Alloid

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Вороток»
Показать все модели