Шампунь Sonax 313200 500мл


Нет в наличии
185 грн.
Наличные:
185 грн
Безнал:
222 грн
222 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sonax 313200 500мл - Шампунь с воском

Объем: 500 мл
Автомобильный шампунь SONAX с воском для быстрого ухода за лако-красочным покрытием удаляет все виды загрязнений и подходит для всех видов лако-красочных поверхностей, металлов, стекла, пластиковых и резиновых деталей. Также его можно использовать в бытовых условиях - для мойки плитки, фарфора и эмалированных поверхностей. Шампунь безвреден для лако-красочного покрытия. Имеет в
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax 313200 500мл - Шампунь з воском

Об'єм: 500 мл
Автомобільний шампунь SONAX з воском для швидкого догляду за лако-барвистим покриттям видаляє всі види забруднень і підходить для всіх видів лако-фарбових поверхонь, металів, скла, пластикових і гумових деталей. Також його можна використовувати в побутових умовах - для мийки плитки, порцеляни і емальованих поверхонь. Шампунь нешкідливий для лако-фарбового покриття. Має у складі віск.

Спосіб застосування
Шампунь концентрований, а тому його необхідно розвести в співвідношенні 1: 100 (100 мл шампуню на 10 л води) з водою. Перед нанесенням на кузов автомобіля, з нього потрібно збити бруд під високим тиском води. Після цього можна рівномірно наносити автошампунь на автомобіль і розтирати спеціальною губкою. Через деякий час, поверхня автомобіля можна змивати. Потім його необхідно витерти серветкою з мікрофібри.

Рекомендації
Не варто зберігати автошампунь в холодному місці, де можлива нульова або негативна температура. Також його потрібно тримати в місці, не доступному для дітей і тварин, щоб вони не використовували хімічний склад SONAX не за призначенням.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Шампунь»
Показать все модели