Заканчивается
3393 грн.
Наличные:
3393 грн
Безнал:
4072 грн
Приватбанк:
3770 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ParkCity Tallin 818/305L Red - Парктроник

Парковочные системы созданы для водителей, которые заботятся о сохранности автомобилей и безопасности своих близких. Ограждающие столбы, высокие бордюры и множество иных препятствий могут нанести значительный ущерб автомобилю и подвергнуть опасности пассажиров во время движения задним ходом. Парковочная система информируют водителя о расстоянии и положении препятствия при помощи звуковых сигналов
Читать полностью
Технічні параметри:

ParkCity Tallin 818/305L Red - Парктронік

Паркувальні системи створені для водіїв, які піклуються про збереження автомобілів та безпеки своїх близьких. Огороджувальні стовпи, високі бордюри і безліч інших перешкод можуть нанести значну шкоду автомобілю і піддати небезпеці пасажирів під час руху заднім ходом. Паркувальна система інформує водія про відстань і положення перешкоди за допомогою звукових сигналів і візуального відображення на дисплеї. Рух заднім ходом стає більш комфортним і безпечним. Система включається автоматично при початку руху заднім ходом. Робота системи ParkCity® заснована на найсучасніших ультразвукових технологіях. Дизайн датчиків прекрасно поєднується із зовнішнім виглядом сучасного автомобіля.

Відстані до перешкод відображуються спереду і ззаду автомобіля
Індикатор виконаний у вигляді невеликого монітора. Відстані до перешкод спереду і ззаду автомобіля відображаються на рідкокристалічному дисплеї з голосовим (російською мовою) і звуковим оповіщенням. Є можливість вибору типу оповіщення: голосове / звукове та їх відключення. Є шкала з 6 сегментів, що показує відносну дистанцію до перешкоди, і цифрове відображення відстані. В комплекті 8 датчиків діаметром 19 мм.

Робота системи
Датчики випромінюють ультразвуковий сигнал, який відбивається від перешкоди, а потім, на основі обробки цього сигналу, на дисплей виводяться звукові та візуальні попередження. Точне визначення відстані полегшує парковку навіть в найважчих умовах. Частота ультразвукових сигналів обрана таким чином, щоб мінімізувати обурення слухового апарату, як у людини, так і у домашніх тварин.

Переваги:
- 8 датчиків з кнопкою включення передніх датчиків 3-х позиційної (викл-0,6м-0,9м).
- передні і задні працюють разом при включенні задньої передачі, при цьому на дисплеї в цифрах буде показано мінімальну відстань із зазначенням зони визначення цієї відстані.
- довжина проводу блок-датчик - 6 м.

Количество датчиков
8
Диаметр датчиков
18
Цвет датчиков
красный
Тип дисплея
ЖК
Зона сканирования
сзади+спереди
Функции
голосовое оповещение, регулировка громкости
Цвет корпуса дисплея
черный
Срабатывает ОТ
0.3
Точность измерения
10
Срабатывания ДО
1.7
Время отклика
0.08
Количество дисплеев
1
Бренд
Parkcity

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Parkcity» в категории «Парктроник»
Показать все модели