Есть в наличии (1-2 дня)
3270 грн.
Наличные:
3270 грн
Безнал:
3924 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ParkCity Tallin Red - Парктроник

Парковочные системы созданы для водителей, которые заботятся о сохранности автомобилей и безопасности своих близких. Ограждающие столбы, высокие бордюры и множество иных препятствий могут нанести значительный ущерб автомобилю и подвергнуть опасности пассажиров во время движения задним ходом. Парковочная система информируют водителя о расстоянии и положении препятствия при помощи звуковых сигналов и
Читать полностью
Технічні параметри:

ParkCity Tallin Red - Парктронік

Паркувальні системи створені для водіїв, які піклуються про збереження автомобілів та безпеки своїх близьких. Огороджувальні стовпи, високі бордюри і безліч інших перешкод можуть нанести значну шкоду автомобілю і піддати небезпеці пасажирів під час руху заднім ходом. Паркувальна система інформує водія про відстань і положення перешкоди за допомогою звукових сигналів і візуального відображення на дисплеї. Рух заднім ходом стає більш комфортним і безпечним. Система включається автоматично при початку руху заднім ходом. Робота системи ParkCity® заснована на найсучасніших ультразвукових технологіях. Дизайн датчиків прекрасно поєднується із зовнішнім виглядом сучасного автомобіля.

Відстані до перешкод відображуються спереду і ззаду автомобіля
Індикатор виконаний у вигляді невеликого монітора. Відстані до перешкод спереду і ззаду автомобіля відображаються на рідкокристалічному дисплеї з голосовим (російською мовою) і звуковим оповіщенням. Є можливість вибору типу оповіщення: голосове / звукове та їх відключення. Є шкала з 6 сегментів, що показує відносну дистанцію до перешкоди, і цифрове відображення відстані. В комплекті 8 датчиків діаметром 19 мм.

Робота системи
Датчики випромінюють ультразвуковий сигнал, який відбивається від перешкоди, а потім, на основі обробки цього сигналу, на дисплей виводяться звукові та візуальні попередження. Точне визначення відстані полегшує парковку навіть в найважчих умовах. Частота ультразвукових сигналів обрана таким чином, щоб мінімізувати обурення слухового апарату, як у людини, так і у домашніх тварин.

Цвет датчиков
красный
Количество датчиков
8
Зона сканирования
сзади+спереди
Функции
регулировка громкости, голосовое оповещение
Входы / выходы
-
Доп.оснащение
-
Тип дисплея
ЖК
Количество дисплеев
1
Цвет корпуса дисплея
черный
Диаметр датчиков
18 (мм)
Точность измерения
10 (см)
Срабатывает ОТ
0.3 (м)
Срабатывания ДО
1.7 (м)
Время отклика
0.08 (сек)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Parkcity» в категории «Парктроник»
Показать все модели