Омыватель зимний Sonax 332505


Нет в наличии
484 грн.
Наличные:
484 грн
Безнал:
605 грн
Приватбанк:
638 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sonax 332505 - Зимний стеклоочиститель концентрат -70°С

Объем: 5 л
Мощный зимний концентрат омывателя с запахом цитруса для стекол и фар (в том числе для ксенона) в упаковке 5 л, позволяет получить жидкость омывателя стекла объемом до 15 литров, в зависимости от температуры воздуха. Стоит отметить, что концентраты SONAX для стекол не содержат вредных химических веществ и при их использовании у вас не будет появляться неприятный
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax 332505 - Зимовий склоочисник концентрат -70°С

Об'єм: 5 л
Потужний зимовий концентрат омивача з запахом цитруса для стекол і фар (в тому числі для ксенону) в упаковці 5 л, дозволяє отримати рідина омивача скла об'ємом до 15 літрів, в залежності від температури повітря. Варто відзначити, що концентрати SONAX для стекол не містять шкідливих хімічних речовин і при їх використанні у вас не буде з'являтися неприємний отруйний запах в салоні автомобіля. Крім цього, SONAX-концентрат запобігає появі подряпин і не пошкоджує поверхню стекол і лако-фарбового обладнання автомобіля, на яке він може потрапляти з форсунок омивача. Володіє захисними властивостями. Видаляє зі скла жир, бруд і сліди комах.

Спосіб застосування
Для використання концентрату омивача скла рекомендується чиста дистилированная вода. Її потрібно перемішати з концентратом омивача в співвідношенні 0:1, 1:1, 2:1 або 1:2 тобто залежно від температури експлуатації автомобіля.

5 літрів омивача без додавання води - робоча температура до -70°С
5 літрів омивача і 2,5 літра води - до -35°С
5 літрів омивача і 5 літра води - до -20°С
5 літрів омивача і 10 літри води - до -10°С

Після цього можна використовувати омивач стекол і двірники склоочисника. Важливо використовувати саме дистильовану воду, щоб уникнути забруднення шлангів системи омивача скла.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Омыватель зимний»
Показать все модели