Полироль пластика Sonax 344300


Есть в наличии
130 грн.
Наличные:
130 грн
Безнал:
163 грн
141 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sonax 344300 - Очиститель пластика глянцевый

Объем: 400 мл
Запах: яблоко
Средство для очистки и полировки пластиковых деталей интерьера и приборной панели (торпедо) с запахом яблока позволяет быстро и эффективно очистить интерьер вашего автомобиля. Не содержит силикона. Кроме этого, обладает защитными свойствами и защищает пластик от деформации. Также имеет антистатичное свойство - это означает, что обработанная им поверхность
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax 344300 - Очисник пластика глянцевий

Об'єм: 400 мл
Запах: яблуко
Засіб для очистки та полірування пластикових деталей інтер'єру і приладової панелі (торпедо) із запахом яблука дозволяє швидко і ефективно очистити інтер'єр вашого автомобіля. Не містить силікону. Крім цього, має захисні властивості і захищає пластик від деформації. Також має антистатичності властивість - це означає, що оброблена ним поверхня стане пило-відразливою. Очищувач надає приємний блиск оброблюваним деталям інтер'єру.

спосіб застосування
еред застосуванням необхідно збовтати флакон з очищувачем, потім нанести засіб на серветку з мікрофібри або розпорошити його на оброблювану деталь. Після цього рівномірно втерти засіб круговими рухами в поверхню до повного висихання. Все - ваша пластикова деталь оброблена і буде захищена від пилу ще довгий час.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Полироль пластика»
Показать все модели