Есть в наличии
175 грн.
Наличные:
175 грн
Безнал:
219 грн
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sonax 355041 - Средство против запотевания стекла

Объем: 300 мл
Средство против запотевания стекла - это отличное решение для нашего переменного климата. Спрей наносится на внутреннюю сторону стекла и позволяет предотвратить его запотевания изнутри. При чем его можно использовать как для автомоблиьного лобового, боковых и заднего стекла, так и для мотоциклетного шлема или же водительских очков. Средство абсолютно безвредное и не
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax 355041 - Засіб проти запотівання скла

Об'єм: 300 мл
Засіб проти запотівання скла - це відмінне рішення для нашого змінного клімату. Спрей наноситься на внутрішню сторону скла і дозволяє запобігти його запотівання зсередини. При чому його можна використовувати як для автомобліьного лобового, бічних і заднього скла, так і для мотоциклетного шолома або ж водійських очок. Засіб абсолютно нешкідливе і не створює шкідливих запахів в салоні вашого автомобіля.

Спосіб застосування
Для початку необхідно насухо витерти скло зсередини автомобіля. Переконливий у тому, що скло не замерзло, так як при мінусовій температурі поверхні скла ви можете погіршити видимість, завдавши засіб на таку поверхню. Якщо за вікном зима, то спершу потрібно включити піч, щоб скло повністю распотело. Після цього нанесіть спрей на поверхню скла і розповсюдьте його по всій його площі. Тепер ваше скло не буде пітніти зсередини.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Антитуман»
Показать все модели