Торцевая головка HANS 4410Е12 (10)


Есть в наличии (1-2 дня)
50 грн.
Наличные:
50 грн
Безнал:
60 грн
53 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

HANS 4410Е12 (10) - Торцевая головка

Торцевая головка HANS 4410Е12 является инструментом для работы с резьбовыми соединениями различной сложности, имеющими внешний профиль в форме звезды Torx.
Данная головка имеет присоединительный квадрат 1/2", который наиболее широко представлен среди ручных и вспомогательных инструментов для ремонта автомобилей.
Особенностью данной головки является профиль рабочей части в форме Torx. Данный
Читать полностью
Технічні параметри:

HANS 4410Е12 (10) - Торцева головка

Торцева головка HANS 4410Е12 є інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями різної складності, що мають зовнішній профіль у формі зірки Torx.
Дана головка має приєднувальний квадрат 1/2", який найбільш широко представлений серед ручних і допоміжних інструментів для ремонту автомобілів.
Особливістю даної головки є профіль робочої частини у формі Torx. Даний профіль набув поширення завдяки високим експлуатаційному властивостями. Профіль Torx забезпечує більшу пляму контакту між головкою і різьбовим елементом, ніж шестигранний профіль, завдяки цьому є можливість серйозно збільшити прикладене зусилля без пошкодження граней кріплення і самого інструменту. Даний профіль широко застосовується в компактних механізмах і техніці іноземного виробництва.
Приводом для торцевої головки може служити тріскачка, комірець, викрутка під квадрат або інший інструмент, який має відповідний приєднувальний квадрат.
Головка виготовлена з хром-ванадієвої сталі, яка має стійкість до високих навантажень, зносу і деформації. Хромоване покриття головки захищає від появи корозії, а також надає приємний зовнішній вигляд.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
обычная
Размер рабочего профиля
15
Квадрат
1/2
Форма профиля
Torx (Е-стандарт)
Бренд
HANS

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «HANS» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели