Штатная камера Falcon SC93HCCD-170-R (Lexus)


Есть в наличии (1-2 дня)
192 грн.
Наличные:
192 грн
Безнал:
230 грн
196 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

Falcon SC93HCCD-170-R - Штатная камера

Камера заднего вида – устройство, которое передает изображение на дисплей в салоне автомобиля о ситуации сзади машины. Такие устройства кроме того дают возможность заметить низкие области, которые никак не отражаются в зеркале заднего вида, а это в особенности немаловажно, в случае если в вашем дворе либо на проезжей части есть дети. Камера заднего вида могут помочь защитить ваше общее перемещение на
Читать полностью
Технічні параметри:

Falcon SC93HCCD-170-R - Штатна камера

Камера заднього виду - пристрій, який передає зображення на дисплей в салоні автомобіля про ситуацію ззаду машини. Такі пристрої крім того дають можливість помітити низькі області, які ніяк не відбиваються в дзеркалі заднього виду, а це особливо важливо, в разі якщо у вашому дворі або на проїжджій частині є діти. Камера заднього виду можуть допомогти захистити ваше загальне переміщення на дорозі.
Камера заднього виду Falcon SC93HCCD-170-R (Lexus) гарантує прекрасний огляд догори позаду автомобіля і робить процес паркування максимально комфортним. Удосконалена сприйнятливість матриці, дає можливість віддавати високоякісне відображення, вид матриці - HCCD. Відеокамера функціонує в концепції NTSC. Присутність паркувальної розмітки дає можливість більш впевнено проводити оцінку довжини дистанції до предметів позаду машини. Камера заднього виду Falcon - прекрасний асистент для Вашого автомобілю, володіє чудовою якістю, і з нею можна помітити всілякі перепони. Завдяки якісній камері з дозволом 640х596 пікселів, всі без винятку перепони і перешкоди визначаються моментально. Таким чином, в разі якщо Ваш вибір зупинився на цьому пристрої, тоді Ви знайдете безпеку за оптимальну вартість.
Країна виробник: Китай.

Штатна кольорова камера заднього виду Falcon SC93 HCCD-170 з матрицею поліпшеної чутливості HCCD (мінімальне освітлення 0.1люкс) для Lexus IS300 призначена для установки в штатне місце підсвічування номера. Підсвічування номера залишається працездатним.

Марка автомобиля
Lexus
Тип
Штатная камера
Тип обзора
камера заднего обзора
Тип матрицы
HCCD
Угол обзора
170
Светочувствительность
0.1 (люкс)
Разрешение видео (ТВЛ)
480
Функции и возможности
парковочная разметка
t° эксплуатации камеры ОТ (-), (°С)
20
t° эксплуатации камеры ДО (+), (°С)
60
Разрешение
640х596 (пикселей)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Falcon» в категории «Камера штатная»
Показать все модели