Есть в наличии (1-2 дня)
98 грн.
Наличные:
98 грн
Безнал:
118 грн
99 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY D2006T40 TORX - Отвертка с профилем

Отвёртка шестилучевая D2006T40 от популярно бренда JONNESWAY. Страна происхождения бренда – Тайвань. Тип шлица – шестилучевой TORX. Размерный номер – Т40. Длина рабочей части лезвия – 125 мм. Материал лезвия – легированная сталь. Рукоять – двухкомпонентная (пластик + накладки из резины).
Для проведения разборки техники, да и в целом ремонтных работ, не обойтись без отвертки. Инструмент
Читать полностью
Технічні параметри:

JONNESWAY D2006T40 TORX - Викрутка з профілем

Викрутка шестипроменева D2006T40 від популярно бренду JONNESWAY. Країна походження бренду - Тайвань. Тип шліца - шестипроменевиї TORX. Розмірний номер - Т40. Довжина робочої частини леза - 125 мм. Матеріал леза - легована сталь. Рукоять - двокомпонентна (пластик + накладки з гуми).
Для проведення розбирання техніки, та й в цілому ремонтних робіт, не обійтися без викрутки. Інструмент використовується для проведення демонтажу/монтажу різьбових кріпильних з'єднань з відповідним шліцьовим поглибленням на капелюшку. Незважаючи на те що найбільш популярними у нас є плоский шліц SLOTTED, і хрестоподібний PHILLISP, все частіше можна зустріти шестипроменевиї шліц TORX. Конструкція даного шліца найкращим чином передає докладаємі зусилля, жало викрутки щільно фіксується в шлицьовому поглибленні, не даючи йому прослизати під час роботи.
Представлена модель, як і всі викрутки серії «FULL STAR», виготовляються відповідно до міжнародного стандарту DIN 5262. Лезо зроблене з міцної легованої сталі, з подальшим нанесенням на неї антикорозійного хромового покриття. Кінчик леза намагнічений, дозволяє з більшим комфортом і економією часу проводити монтаж кріплень.
Двокомпонентна рукоять поєднує в собі міцність і відмінне зчеплення. Ергономічна форма покращує комфорт в експлуатацію і зовнішню привабливість інструменту.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
звездочка (Torx)
Магнитный наконечник
да
Длина стержня отвертки
125
Бренд
JONNESWAY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Отвертка»
Показать все модели