Нет в наличии
481 грн.
Наличные:
481 грн
Безнал:
577 грн
Приватбанк:
484 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY D02AC07S - Набор отверток диэлектрических

Набор диэлектрических отвёрток D02AC07S от известной компании JONNESWAY. Страна происхождения бренда – Тайвань. Количество единиц в наборе – 7 шт. Наименования: три отверти под крестообразный шлиц типа PHILLIPS, размером – PH0х60 мм, PH1х80 мм, PH2х100 мм; четыре отверти под плоский шлиц типа SLOTTED, размером – 0.5х3х80 мм, 0.8х4х100 мм, 1х5.5х125 мм, 1.2х6.5х150 мм. Материал лезвий –
Читать полностью
Технічні параметри:

JONNESWAY D02AC07S - Набір викруток діелектричних

Набір діелектричних викруток D02AC07S від відомої компанії JONNESWAY. Країна походження бренду - Тайвань. Кількість одиниць в наборі - 7 шт. Найменування: три відкрутитеся під хрестоподібний шліц типу PHILLIPS, розміром - PH0х60 мм, PH1х80 мм, PH2х100 мм; чотири відкрутитеся під плоский шліц типу SLOTTED, розміром - 0.5х3х80 мм, 0.8х4х100 мм, 1х5.5х125 мм, 1.2х6.5х150 мм. Матеріал лез - хромованадіева сталь. Рукояті - двокомпонентні. Макс. напруга - 1000 вольт.
При роботі з кріпленнями прийнято користуватися таким різновидом ручного інструменту як викрутка. Класичний тип даного предмета має вельми просту конструкцію - лезо з жалом з одного боку, і держаком на інший. Викрутка зручна в експлуатації, не вимагає додаткових навичок для здійснення монтажу/демонтажу кріплень. Незважаючи на таку зручність, є ряд ситуацій, коли працювати звичайною викруткою неможливо або просто небезпечно. Однією з таких є робота в мережах з високою напругою. Для проведення таких робіт потрібно мати специфікацію, і використовувати відповідний ізольований інструмент.
D02AC07S - набір діелектричних викруток, який можна застосовувати для роботи в мережах, де напруга не перевищує показник в 1000V.
Леза стійки до деформації, сколів і до решти механічного впливу. Компонентні що входять до складу сплаву захищають його від корозійного ефекту. Кінчика жала має магнітні властивості. Ця особливість дозволяє транспортувати та виробляти установку кріплення, без шансу отримати удар струмом.
Шар діелектрика покриває весь інструмент, аж до накінечника. Також він перешкоджає ковзанню, що значно збільшує керованість викруткою. Спеціальні виступи не допускають контакту руки оператора з неізольованими ділянками мереж.
На кожній рукояті розміщені написи з технічними характеристиками інструменту.
Для проведення безпечних робіт варто дотримуватися техніки безпеки. Не зберігайте інструмент в непризначених для цього місцях. Викрутки необхідно тримати подалі від води, і інших рідин здатних проводити електрику. Перед початком роботи необхідно перевірити цілісність ізолюючого покриття, і в цілому самого інсургентів.
Всі вироби відповідають міжнародному стандарту IEC 60900.

Тип
Набор отверток
Конструкция
изолированные
Наконечник
разные
Магнитный наконечник
да
Длина стержня отвертки
80, 100, 60, 125, 150
Количество отверток в наборе
7
Бренд
JONNESWAY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Отвертка»
Показать все модели