Ключ рожковый JONNESWAY W250607


Заканчивается
44 грн.
Наличные:
44 грн
Безнал:
53 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY W250607 - Ключ рожковый 6х7мм

JONNESWAY W250607 - это гаечный ключ рожкового типа, который является классическим инструментом для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний шестигранный профиль. Данный ключ, в силу своей простоты и универсальности, стал наиболее распространенным инструментом в быту, различных сферах производства, автомобильном ремонте, строительстве и других отраслях.
Конструкция ключа
Читать полностью
Технічні параметри:

JONNESWAY W250607 - Ключ ріжковий 6х7мм

JONNESWAY W250607 - це гайковий ключ ріжкового типу, який є класичним інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній шестигранний профіль. Даний ключ, в силу своєї простоти і універсальності, став найбільш поширеним інструментом в побуті, різних сферах виробництва, автомобільному ремонті, будівництві та інших галузях.
Конструкція ключа двостороння, по обох кінцях стрижня ключа розташовані головки різних розмірів, що дозволяє працювати одним ключем з декількома кріпильними елементами, і скорочує кількість необхідних ключів в наборі.
Ріжковий ключ добре підходить для роботи з різьбовими з'єднаннями, які не надто затягнуті, а також зручний в місцях, де над гайкою немає місця, а присутній тільки бічний доступ.
Головки ключа розташовані під кутом 15 градусів до осі інструменту, така особливість конструкції робить експлуатацію більш комфортною і дозволяє працювати в місцях з обмеженим простором.
Ріжковий ключ виготовлений із загартованої легованої хром-ванадієвої сталі, яка має високу міцність, твердістю, здатна витримувати великі навантаження без пошкоджень і деформації. Хромнікелевого покриття забезпечує захист від корозії, швидке відмивання ключа по закінченню роботи і приємний зовнішній вигляд. Ключ виготовлений на високому рівні, чому підтвердженням є відповідність німецькому стандарту DIN 3110 і вітчизняному ГОСТ 2839-80.
Особливості:
- довжина ключа - 123 мм
- ширина головки (В) - 15,5 мм
- ширина головки (В1) - 18 мм

Тип
Ключ рожковый
Размер
6, 7
Бренд
JONNESWAY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели