Торцевая головка Alloid ТГГ-41118M


Нет в наличии
55 грн.
Наличные:
55 грн
Безнал:
66 грн
57 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid ТГГ - 41118M - Торцевая головка глубокая 1/2", 6 гран. 18 мм

Удлиненная торцевая головка Alloid ТГ-41118M представляет собой один из наиболее распространенных ручных инструментов для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний шестигранный профиль.
Данная головка имеет присоединительный квадрат 1/2", который достаточно широко распространен среди инструментов для ремонта и обслуживания автомобильной и другой техники.
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid ТГГ - 41118M - Торцева головка глибока 1/2 ", 6 гран. 18 мм

Торцева головка Alloid ТГ-41118M є один з найбільш поширених ручних інструментів для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній шестигранний профіль.
Дана головка має приєднувальний квадрат 1/2 ", який досить широко поширений серед інструментів для ремонту і обслуговування автомобільної та іншої техніки.
Подовжена форма торцевої головки дозволяє працювати зі складними різьбовими з'єднаннями, де використовуються подовжені деталі або елементи кріплення на довгих шпильках.
Ефективність торцевої головки при відкручуванні / закручуванні болтів і гайок полягає в формі робочого профілю, яка забезпечує велику площу контакту з головкою кріплення. Таким чином, навантаження рівномірно розподіляється по всій поверхні, знижуючи ймовірність пошкодити грані, приклавши велике зусилля.
Приводом для торцевої головки може служити тріскачка, вороток, викрутка під квадрат або інший інструмент, який має відповідний приєднувальний квадрат.
Матеріалом для виготовлення послужила легована хром-ванадієва сталь, яка забезпечує інструменту високу твердість, зносостійкість, захист від деформації і пошкоджень. Головка виготовлена за технологією, що дозволяє застосовувати до інструменту високі навантаження, які можуть перевищувати допустиму межу на 30-50%. Поліроване хромоване покриття головки запобігає появі корозії, а також сприяє швидкому і легкому видаленню бруду.

Тип
Торцевая головка
Конструкция
удлиненная
Размер рабочего профиля
18
Квадрат
1/2
Бренд
Alloid

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели