Набор съемников CARAV IT-11


Есть в наличии
411 грн.
Наличные:
411 грн
Безнал:
514 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CARAV IT-11 - Набор установочный

В комплекте: 12 предметов

Carav IT-11 - станет отличным помощником как для специалиста по установке автомобильного оборудования, так и для обычного автолюбителя. Данные инструменты используются для установки и снятия в Вашем автомобиле молдингов, дверных карт, автомобильных магнитол и аудиосистем, для демонтажа отдельных частей приборной панели, обшивки, проводки и др.

Этот комплект
Читать полностью
Технічні параметри:

CARAV IT-11 - Набір установочний

В комплекті: 12 предметів

Carav IT-11 - стане відмінним помічником як для фахівця з установки автомобільного устаткування, так і для звичайного автолюбителя. Дані інструменти використовуються для установки і зняття у Вашому автомобілі молдингів, дверних карт, автомобільних магнітол та аудіосистем, для демонтажу окремих частин приладової панелі, обшивки, проводки та ін.

Цей комплект стане в нагоді для роботи всередині автомобіля будь-якої моделі. Carav IT-11 завдяки своєму унікальному дизайну буде незамінний для використання в самих важкодоступних частинах салону Вашого авто.

Набір інструментів Carav IT-11 складається з 12 предметів, при виготовленні яких використовувалися поліуретан високої якості і метал. Завдяки цьому під час проведення монтажних робіт в салоні автомобіля всі деталі і елементи будуть збережені в цілісності і не будуть подряпані. Це стосується хромованих, шкіряних, пофарбованих і інших поверхонь, наявних в автомобілі.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CARAV» в категории «Съемник обшивки и магнитол»
Показать все модели