Есть в наличии
411 грн.
Наличные:
411 грн
Безнал:
493 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CARAV IT-11 - Набор установочный

Набор для работ с элементами салона автомобиля из двенадцати профессиональных инструментов. Качество исполнения инструмента уже при первых работах с ним оценят как специалисты по установке автомобильного оборудования, так и каждый требовательный автомобилист. Четыре пластиковых съемника используются для снятия дверных карт, молдингов, уплотнителей, тонких пластиковых накладок и безопасного извлечения
Читать полностью
Технічні параметри:

CARAV IT-11 - Набір установочний

Набір для робіт з елементами салону автомобіля з дванадцяти професійних інструментів. Якість виконання інструменту вже при перших роботах з ним оцінять як фахівці з установки автомобільного устаткування, так і кожен вимогливий автомобіліст. Чотири пластикових знімача використовуються для зняття дверних карт, молдингів, ущільнювачів, тонких пластикових накладок і безпечного вилучення кріпильних елементів. Інструмент дозволяє зберегти цілими кліпси і пістони, якими кріпляться деталі салону, що дозволить уникнути витрати часу і грошей на пошук і придбання нових кріпильних елементів. Всі кути вигину і форми продумані і виготовлені з урахуванням багаторічного досвіду роботи в цій сфері.
   Чотири пари металевих інструментів призначені для демонтажу штатних головних пристроїв більшості автомобілів.
   Ножі з круглими ручками використовуються для демонтажу деяких магнітол Sony, штатних магнітол в автомобілях Audi, Ford. У магнітолах, на фронтальній частині, в кутах під ці знімачі є прорізи.
   Гачки з круглими пластиковими ручками використовуються як для демонтажу штатних магнітол, так і для демонтажу ручок склопідйомників, які фіксуються потайною скобою. Багато хто використовує їх, щоб протягувати дроти, виймати заглушки, вішати чохли на сидіння - все залежить від вашої фантазії.
   Т-образні гаки, які кріпляться до металевих ручок на різьбі використовуються для демонтажу магнітол, які тримаються за системою "метелик". На фронтальній панелі магнітол, в кутах для знімачів є круглі отвори. Допомагають при розбиранні приладових панелей, протяжцы дротыв, або якщо потрібно натиснути на поглиблену кнопку.
   П-подібні використовуються для демонтажу штатних головних пристроїв Фольцвагенов та інших іномарок. Підходять до багатьох магнітол Блаупункт і Грюндік. Вставляються з боків пристрою.

Количество предметов
12
Тип
Набор съемников
Материал
набор пластик + металл
Цвет
желтый
Упаковка
блистер
Страна производства
Китай
Бренд
CARAV

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «CARAV» в категории «Съемник обшивки и магнитол»
Показать все модели