Набор съемников CARAV IT-33


Есть в наличии
327 грн.
Наличные:
327 грн
Безнал:
409 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CARAV IT-33 - Набор установочный

В комплекте: 10 предметов

Универсальный комплект Carav IT-33 для осуществления в салоне автомобиля разнообразных манипуляций, связанных с установкой или снятием элементов интерьера. С помощью Carav IT-33 можно легко и достаточно быстро демонтировать отдельные части приборной панели, обшивки с целью установки молдингов, дверных карт, магнитолы. Комплект поможет не только профессиональному
Читать полностью
Технічні параметри:

CARAV IT-33 - Набір інсталяційний

В комплекті: 10 предметів

Універсальний комплект Carav IT-33 для здійснення в салоні автомобіля різноманітних маніпуляцій, пов'язаних з установкою або зняттям елементів інтер'єру. За допомогою Carav IT-33 можна легко і досить швидко демонтувати окремі частини приладової панелі, обшивки з метою установки молдингів, дверних карт, магнітоли. Комплект допоможе не тільки професійному установникові, а й простому водієві, бажаючому внести деякі зміни в салон автомобіля.

Даний набір незамінний в будь-якому автомобілі. Унікальний дизайн інструментів дозволяє використовувати їх в дуже важкодоступних місцях салону. Carav IT-33 включає в себе 10 елементів, зроблених з поліуретану високої якості і металу. Завдяки цьому зведена до мінімуму ймовірність пошкодження окремих деталей інтер'єру під час монтажу. Подряпин не залишиться на забарвлених, хромованих, шкіряних та інших поверхнях.

Тип
Набор съемников

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CARAV» в категории «Съемник обшивки и магнитол»
Показать все модели