Нет в наличии
93 грн.
Наличные:
93 грн
Безнал:
112 грн
139 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CarLife W4.7x450 - Хомуты пластиковые белые (100шт)

Минимальный диаметр обжатия: 4.7 мм
Максимальный диаметр обжатия: 450 мм
Диапазон температуры окружающей среды: от -35 до +85
Упаковка: Полиэтиленовый пакет
В упаковке 100 шт.
Хомуты являются универсальным и широко распространенным средством соединения нескольких деталей. Благодаря простоте конструкции и легкости использования, хомуты стали незаменимым дополнением
Читать полностью
Технічні параметри:

[b] CarLife W4.7x450 - Хомути пластикові білі (100шт) [/ b]

Мінімальний діаметр обтиску: 4.7 мм
Максимальний діаметр обтиску: 450 мм
Діапазон температури навколишнього середовища: від -35 до +85
Упаковка: Поліетиленовий пакет
В упаковці 100 шт.
Хомути є універсальним і широко застосовуваним засобом з'єднання декількох деталей. Завдяки простоті конструкції і легкості використання, хомути стали незамінним доповненням ящика з інструментами майстрів багатьох сфер.
Хомути застосовуються для стяжки мережевих і електричних кабелів, тросів, шнурів, для укладання проводки в короби, фіксації колісних автомобільних ковпаків і ще безлічі інших цілей.
Хомути Carlife виготовлені з пластику, який володіє міцністю, пластичністю, стійкістю до горючих речовин, руйнування і старіння. Одним з переваг пластикових хомутів є широкий діапазон температур, при яких вони можуть використовуватися, а саме від -35 до +85 градусів. Мінімальна температура, при якій допускається монтаж хомутів, становить -10 градусів, при температурі нижче не рекомендується встановлювати стяжки так це може в подальшому позначитися на якості фіксації. Пластик, з якого виготовлені хомути, володіє високою гнучкістю, що дозволяє фіксувати навіть тонкі дроти, так як мінімальний діаметр петлі становить кілька міліметрів.
У використанні пластикові хомути вкрай прості, досить протягнути хвостик хомута в петлю і затягнути до необхідно рівня. Стяжки також легко демонтуються, щоб послабити або зняти стяжку необхідно тонким предметом затиснути язичок, який розташований на петлі, і стяжка ослабне. Якщо ж під рукою не виявилося підходящого предмета, стяжку дуже просто відрізати кусачками.
Щоб після монтажу необхідних елементів вільний край хомута не заважав і не псував естетику, його рекомендується відрізати.

Цвет
белый
Тип
Стяжка
Использование
одноразовые
Страна производитель
Китай
Количество в упаковке
100
Ширина
4.7
Длина
450
Минимальный диаметр
5
Максимальный диаметр
135
Диапазон рабочих температур
-35/+85
Материал
пластик
Бренд
CarLife

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «CarLife» в категории «Хомуты»
Показать все модели