Воск Sonax 601600 10л


Нет в наличии
1796 грн.
Наличные:
1796 грн
Безнал:
2245 грн
Приватбанк:
2329 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sonax 601600 - Горячий воск "Brillant" (концентрат 1:10)

Объем: 10 л
Для оптимальной консервации лаковых поверхностей автомобилей на автоматических мойках и мойках самообслуживания. Защитная пленка быстро и равномерно распределяется на поверхности и обеспечивает долговременную защиту с водоотталкивающим эффектом. Быстро наносится и высыхает.

Способ применения:
Наносить средство нужно на только что вымытую и еще влажную
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax 601600 - Гарячий віск "Brillant" (концентрат 1:10)

Об'єм: 10 л
Для оптимальної консервації лакових поверхонь автомобілів на автоматичних мийках і мийках самообслуговування. Захисна плівка швидко і рівномірно розподіляється на поверхні і забезпечує довготривалий захист з водовідштовхувальним ефектом. Швидко наноситься і висихає.

Спосіб застосування:
Наносити засіб потрібно на щойно вимиту і ще вологу поверхню. Для цього розведіть потрібну вам кількість гарячого воску з водою в пропорції 1:10 (1 частина воску на 10 частин води). Зазвичай на один автомобіль іде десь пів літра вже готового розчину. Для нанесення потрібна спеціальна насадка до пістолета для мийки, ще можна використовувати нагнетающий розпилювач. Просто рівномірно розподіляйте засіб по кузову. Після нанесення обполосніть автомобіль чистою водою. Якщо процедура пройшла успішно, ви помітите як вода збирається у великі краплі і відразу стікає. Залишки води зженете водосгоном і протріть насухо серветкою з мікрофібри або спеціальної Влаговпоглинаюча для протирання автомобілів.

Рекомендації щодо застосування:
Уже розведений з водою віск має невеликий термін зберігання, тому розводите рівно стільки, скільки потрібно. Якщо ж ви розводите віск з нефільтрованої водою, наприклад, з водопровідної, то кошти буде потрібно в два рази більше на таку ж кількість води.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Полироль»
Показать все модели