Нет в наличии
10758 грн.
Наличные:
10758 грн
Безнал:
12910 грн
Приватбанк:
11154 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sonax 602800 - Холодный воск вспомогатель сушки

Объем: 60 л
Средство для быстрой сушки и защиты покрытия. Нарушает целостность водяной пленки, она собирается в капли и стекает. Создает эффект блеска после сушки. Дает дальнейший водооталкивающий эффект.

Способ применения:
Наносить средство нужно на только что вымытую и еще влажную поверхность. Для этого разведите нужное вам количество горячего воска с водой в пропорции
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax 602800 - Холодний віск вспомогатель сушки

Об'єм: 60 л
Засіб для швидкого сушіння і захисту покриття. Порушує цілісність водяної плівки, вона збирається в краплі і стікає. Створює ефект блиску після сушки. Дає подальший водооталківающій ефект.

Спосіб застосування:
Наносити засіб потрібно на щойно вимиту і ще вологу поверхню. Для цього розведіть потрібну вам кількість гарячого воску з водою в пропорції 1: 6 (1 частина воску на 6 частин води). Зазвичай на один автомобіль іде десь пів літра вже готового розчину. Для нанесення потрібна спеціальна насадка до пістолета для мийки, ще можна використовувати нагнетающий розпилювач. Просто рівномірно розподіляйте засіб по кузову. Після нанесення обполосніть автомобіль чистою водою. Якщо процедура пройшла успішно, ви помітите як вода збирається у великі краплі і відразу стікає. Залишки води зженете водосгоном і протріть насухо серветкою з мікрофібри або спеціальної Влаговпоглинаюча для протирання автомобілів.

Рекомендації щодо застосування:
Уже розведений з водою віск має невеликий термін зберігання, тому розводите рівно стільки, скільки потрібно. Якщо ж ви розводите віск з нефільтрованої водою, наприклад, з водопровідної, то кошти буде потрібно в два рази більше на таку ж кількість води.

Применение
кузов
Тип
Воск
Консистенция
жидкий
Абразивность
неабразивный
Цветовой эффект
прозрачный
Страна производитель
Германия
Объем
6000
Упаковка
канистра
Бренд
Sonax

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Полироль»
Показать все модели