Гаечный ключ JONNESWAY W67117


Есть в наличии (1-2 дня)
101 грн.
Наличные:
101 грн
Безнал:
121 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY W67117 - Ключ рожковый 17мм ударный усиленный

JONNESWAY W67117 - это силовой рожковый ключ для работы с резьбовыми соединениями, агрегатов, конструкций и техники промышленного масштаба. Областью применения данного ключа является крупногабаритная тяжелая техника, промышленные конструкции и устройства, станции технического облуживания автомобильной и другой техники.
Ключ принадлежит к силовому типу и рассчитан на
Читать полностью
Технічні параметри:

JONNESWAY W67117 - Ключ ріжковий 17мм ударний посилений

JONNESWAY W67117 - це силовий ріжковий ключ для роботи з різьбовими з'єднаннями, агрегатів, конструкцій і техніки промислового масштабу. Областю застосування даного ключа є великогабаритна важка техніка, промислові конструкції і пристрої, станції технічного облуговування автомобільної та іншої техніки.
Ключ належить до силового типу і розрахований на експлуатацію у важких умовах з високими навантаженнями. Ключ складається з однієї ріжкової головки і рукоятки з отвором, за допомогою якого ключ зручно підвішувати на місці зберігання або страхувати інструмент від падіння при виконанні робіт на висоті. Стовщена робоча область робить конструкцію більш жорсткою і дозволяє витримувати великі навантаження в процесі експлуатації.
Ключ належить до професійного типу інструменту і має високу якість виконання, про що свідчить відповідність німецькому стандарту DIN 3110 і вітчизняному ГОСТ 2839-80..
Матеріалом для виготовлення ключа послужила легована хром-ванадієва сталь, яка має високі механічні характеристиками. Процес виготовлення ключа включає використання технології гарячого кування, яка надає інструменту високу міцність, твердість, стійкість до деформації і зносу. Чорне фосфатне покриття покращує показники міцності ключа, а також захищає від корозії і механічних пошкоджень.

Категория
Ключ
Тип ключа
рожковый
Особенность исполнения
ударный
Размер
17
Бренд
JONNESWAY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели