Гаечный ключ Alloid К-2061-26 (5)


Нет в наличии
133 грн.
Наличные:
133 грн
Безнал:
160 грн
150 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid К-2061-26 - Ключ комбинированный 26 мм.

Гаечный рожково-накидной ключ Alloid К-2061-26 является ручным слесарно-монтажным инструментом для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль. Данный ключ принадлежит к профессиональному уровню инструментов, соответствует нормам ГОСТа, DIN, ISO и пригоден для эксплуатации условиях высоких нагрузок.
Благодаря наличию двух типов головок пользователь имеет возможность
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid К-2061-26 - Ключ комбінований 26 мм.

Гайковий ріжково-накидний ключ Alloid К-2061-26 є ручним слюсарно-монтажним інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль. Даний ключ належить до професійного рівня інструментів, відповідає нормам ГОСТу, DIN, ISO і придатний для експлуатації умовах високих навантажень.
Завдяки наявності двох типів головок користувач має можливість вибрати найбільш підходящу головку в залежності від типу, місця розташування і складності кріплення з'єднання. Ріжкова головка добре підійде для не дуже затягнутих різьбових елементів, а також буде зручна, для роботи в місцях, де простір над кріпленням обмежений і є тільки бічний доступ. Накидна головка має кільцеподібну форму і підходить для демонтажу сильно затягнутих або заржавілих кріплень. За допомогою накидної головки рекомендується зривати або остаточно затягувати нарізні сполучення, а проміжне відкручування / закручування здійснювати ріжковою.
Ключ виготовлений з хром-ванадієвої сталі по технології, яка дозволяє застосовувати високі навантаження. Дана сталь відрізняється високими експлуатаційними характеристиками і забезпечує інструменту високу твердість, міцність, стійкість до деформації, зносу і окисленню. Хромоване матове покриття захищає від появи корозії і запобігає ковзанню в руці.

Категория
Ключ
Тип ключа
рожково-накидной
Размер
26
Бренд
Alloid

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели