Ключ разрезной JONNESWAY W241617


Есть в наличии (1-2 дня)
115 грн.
Наличные:
115 грн
Безнал:
138 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY W241617 - Ключ разрезной 16х17мм

JONNESWAY W241617 – это разрезной ключ, который предназначен для работы с крепежными элементами, имеющими внешний шестигранный профиль, такими как болты и гайки. Специфика данного ключа заключается в его форме исполнения, этот ключ способен компенсировать недостатки рожкового и накидного ключа одновременно.
Конструкция разрезного ключа предусматривает две накидных головки с разрезами для
Читать полностью
Технічні параметри:

JONNESWAY W241617 - Ключ розрізний 16х17мм

JONNESWAY W241617 - це розрізний ключ, який призначений для роботи з кріпильними елементами, що мають зовнішній шестигранний профіль, такими як болти і гайки. Специфіка даного ключа полягає в його формі виконання, цей ключ здатний компенсувати недоліки ріжкового і накидного ключа одночасно.
Конструкція розрізного ключа передбачає дві накидних головки з розрізами для надягання на трубопровід, що робить цей ключ незамінним в роботі з гайками гідравлічних і пневматескіх систем.
На відміну від ріжкового, розрізний ключ має збільшену висоту головки і, відповідно, велику площу контакту з кріпильним елементом, за рахунок чого зусилля рівномірно розподіляється по поверхні і знижується ризик пошкодження граней болта або гайки.
Перевагою розрізного ключа перед накидним є можливість надягати його на кріплення не тільки зверху, але і з боку, то значно розширює застосовність ключа і дозволяє використовувати його в важкодоступних місцях.
Головки ключа розташовані під кутом 12 градусів до осі інструменту, що робить ключ більш маневреним, а роботу більш комфортною.
Матеріалом для виготовлення ключа послужила хром-ванадієва сталь, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до навантажень, зносу і деформації. Хромнікелеве покриття інструменту забезпечує захист від корозії, легке відмивання ключа по завершенню роботи, а також приємний зовнішній вигляд. Інструмент повністю відповідає вимогам стандарту ГОСТ 16983-80.
Характеристики:
- ширина головки (B) - 28 мм
- ширина головки (B1) - 30 мм
- загальна довжина (L) - 196 мм
- вага - 134 г

Тип
Ключ разрезной
Размер
17, 16
Профиль накидных и разрезных
12 граней
Бренд
JONNESWAY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели