Гаечный ключ Alloid КТ-2051-2123


Есть в наличии (1-2 дня)
99 грн.
Наличные:
99 грн
Безнал:
119 грн
104 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid КР-2051-2123 - Ключ разрезной 21х23 мм.

Разрезной ключ Alloid КР-2051-2123 является ручным инструментом для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний шестигранный профиль. Специфика данного ключа заключается в его форме исполнения, этот ключ способен компенсировать недостатки рожкового и накидного ключа одновременно.
Конструкция разрезного ключа предусматривает две накидных головки с разрезами для надевания на
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid КР-2051-2123 - Ключ розрізний 21х23 мм.

Розрізний ключ КР-2051-2123 є ручним інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній шестигранний профіль. Специфіка даного ключа полягає в його формі виконання, цей ключ здатний компенсувати недоліки ріжкового і накидного ключа одночасно.
Конструкція розрізного ключа передбачає дві накидних головки з розрізами для надягання на трубопровід, що робить цей ключ незамінним в роботі з гайками гідравлічних і пневматичних систем.
На відміну від ріжкового, розрізний ключ має збільшену висоту головки і, відповідно, велику площу контакту з кріпильним елементом, за рахунок чого зусилля рівномірно розподіляється по поверхні і знижується ризик пошкодження граней болта або гайки.
Перевагою розрізного ключа перед накидним є можливість надягати його на кріплення не тільки зверху, але і з боку, що значно розширює сферу застосування ключа і дозволяє використовувати його в важкодоступних місцях.
Матеріалом для виготовлення ключа міцна інструментальна сталь, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до навантажень, зносу і деформації. Хромоване покриття інструменту забезпечує захист від корозії, легке відмивання ключа по завершенню роботи, а також приємний зовнішній вигляд.

Категория
Ключ
Тип ключа
разрезной
Размер
21, 23
Профиль накидных и разрезных
6 граней
Бренд
Alloid

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели