Есть в наличии (1-2 дня)
180 грн.
Наличные:
180 грн
Безнал:
216 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY S57H111 - Ключ угловой проходной

Гаечный ключ JONNESWAY S57H111 принадлежит к типу торцевых ключей и предназначен для работы с резьбовыми элементами, имеющими внешний профиль, такими как болты и гайки.
Сфера применения торцевого ключа очень широка, он востребован начиная с автомобильного ремонта и заканчивая укладкой рельс. Торцевой ключ особенно актуален при установке и снятии автомобильных колес, так как позволяет
Читать полностью
Технічні параметри:

JONNESWAY S57H111 - Ключ кутовий прохідний

Гайковий ключ JONNESWAY S57H111 належить до типу торцевих ключів і призначений для роботи з різьбовими елементами, що мають зовнішній профіль, такими як болти і гайки.
Сфера застосування торцевого ключа дуже широка, він затребуваний починаючи з автомобільного ремонту і закінчуючи укладанням рейок. Торцевий ключ особливо актуальний при установці і знятті автомобільних коліс, так як дозволяє працювати з кріпленнями в поглибленнях.
Конструкція даного ключа кутова або L-образна з отворами на торцях. Такий ключ являє собою класичну форму важеля, завдяки якій, можна працювати навіть з сильно затягнутими або заіржавіли болтами і гайками. Перевага даного ключа перед торцевою голівкою полягає в тому, що ключ дозволяє працювати в обмеженому просторі і діставати кріпильні елементи, не використовуючи подовжувачі.
Головки ключа мають 6-ти і 12-гранний профіль. Головки з шестигранним профілем забезпечують велику площу контакту з нарізним елементом, завдяки чому, навантаження рівномірно розподіляється по поверхні контакту і знижується ризик пошкодити кріплення при великому зусиллі. Дванадцятигранна головка є універсальною і підходить для 6-ти і 2-гранних кріплень, з її допомогою легше працювати в важкодоступних місцях, так як завдяки безлічі граней її швидше і легше надіти на 6-гранне кріплення, що важливо, якщо робота ведеться на дотик.
Ключ виготовлений з легованої хром ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до пошкоджень, деформації, а також зносу. Хромове матове покриття захищає ключ від появи корозії.
Ососбливості:
- розміри - 140x30x10 мм
- вес - 116 г

Тип
Торцевой ключ
Форма
L-образные
Размер
11
Профиль
6 и 12 граней
Бренд
JONNESWAY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели