Торцевой ключ Alloid КТ-1617 (150/5)


Нет в наличии
40 грн.
Наличные:
40 грн
Безнал:
48 грн
41 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid КТ-1617 - Ключ трубный 16х17 мм.

Прямой торцевой ключ Alloid КТ-1617 или, как его еще называют, «трубчатый ключ» является ручным инструментом для монтажа/демонтажа резьбовых соединений с внешним шестигранным профилем, такими как болты и гайки. Данный ключ широко распространен в различных сферах ремонта и обслуживания техники, а особенно актуален в автомобильном ремонте и монтаже сантехнического оборудования.
Конструкция ключа
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid КТ-1617 - Ключ трубний 16х17 мм.

Прямий торцевий ключ Alloid КТ-1617 або, як його ще називають, «трубчастий ключ» є ручним інструментом для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань із зовнішнім шестигранним профілем, такими як болти і гайки. Даний ключ поширений в різних сферах ремонту та обслуговування техніки, а особливо актуальний в автомобільному ремонті і монтажі сантехнічного обладнання.
Конструкція ключа складається з труби, на двох кінцях якої розташовані отвори шестигранної форми. Отвори мають різні розміри, що дозволяє працювати з різьбовими з'єднаннями двох розмірів, а також знижує чисельність необхідних в наборі ключів.
Трубчаста форма торцевого ключа дає можливість закручувати / відкручувати нарізні сполучення на довгих стрижнях або в поглибленнях. Також даний ключ зручний при роботі в важкодоступних місцях, де немає бічного доступу, а до рызьбового з'єднання можна дістатися тільки зверху чи знизу, як, наприклад, при монтажі змішувача.
На відміну від ріжкового, торцевий ключ контактує з нарізним сполученням по всьому периметру, забезпечуючи рівномірний розподіл зусилля і ефективний демонтаж сильно затягнутих або заржавілих кріпильних елементів. Також кільцева форма робочої головки запобігає зісковзуванню інструменту з прикипілого кріплення і виключає пошкодження граней.
Тіло інструменту оснащено двома отворами для збільшення крутного моменту за допомогою стрижня або викрутки.
Ключ виготовлений з високоякісної сталі, завдяки чому інструмент має високі експлуатаційні характеристики.

Тип
Торцевой ключ
Форма
I-образные
Профиль
6 граней
Бренд
Alloid

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели