Гаечный ключ HANS 1163М18 (12)


Есть в наличии (1-2 дня)
93 грн.
Наличные:
93 грн
Безнал:
112 грн
97 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

HANS 1163М18 (12) - Ключ комбинированный изогнутый

Гаечный рожково-накидной ключ HANS серии 1163М является ручным слесарно-монтажным инструментом для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль.
Благодаря наличию двух типов головок пользователь имеет возможность выбрать наиболее подходящую в зависимости от типа, места расположения и сложности крепежного соединения. Рожковая головка хорошо подойдет для не слишком
Читать полностью
Технічні параметри:

HANS 1163М18 (12) - Ключ комбінований вигнутий

Гайковий рожково-накидний ключ HANS серії 1163М є ручним слюсарно-монтажним інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль.
Завдяки наявності двох типів головок користувач має можливість вибрати найбільш підходящу в залежності від типу, місця розташування і складності кріплення з'єднання. Ріжкова головка добре підійде для не дуже затягнутих різьбових елементів, а також буде зручна, для роботи в місцях, де простір над кріпленням обмежена і є тільки бічний доступ. Накидна головка має кільцеподібної форми і підходить для демонтажу сильно затягнутих або заржавілих кріплень. За допомогою накидної головки рекомендується зривати або остаточно затягувати нарізні сполучення, а проміжне відкручування / закручування здійснювати ріжковою. Дванадцятигранний профіль накидної головки відрізняється універсальністю і підходить для роботи з 6-ти і 12-гранями болтами.
Накидна частина ключа вигнута на 75 градусов, що робить ключ більш маневреним і дозволяє використовувати для різьбових з'єднань, розташованих в поглибленнях і важкодоступних місцях.
Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва сталь, яка відрізняється високими експлуатаційними характеристиками і забезпечує інструменту твердість, міцність, витривалість до навантажень, стійкість до деформації, зносу і окислення. Хромоване матове покриття захищає від появи корозії.

Категория
Ключ
Тип ключа
рожково-накидной
Особенность исполнения
изогнутый
Размер
18
Бренд
HANS

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «HANS» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели