Вороток JONNESWAY S23H6500


Есть в наличии (1-2 дня)
456 грн.
Наличные:
456 грн
Безнал:
547 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway S23H6500 - Вороток Т-образный

Вороток S23H6500 от известного тайваньского бренда JONNASWAY. Габариты – 510x38x35 мм. Общий вес изделия – 1472 грамма. Материал – легированная сталь. Посадочный квадрат - 3/4".
Вороток – составной инструмент, используемый в комплекте со специальными насадками или битами. Торцевые головки применяются по отношению к крепежам, находящимся в труднодоступных, узких местах. Свечные головки
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway S23H6500 - Вороток Т-подібний

Вороток S23H6500 від відомого тайванського бренду JONNASWAY. Габарити - 510x38x35 мм. Загальна вага виробу - 1472 грама. Матеріал - легована сталь. Посадковий квадрат - 3/4".
Вороток - складовою інструмент, який використовується в комплекті зі спеціальними насадками або бітами. Торцеві головки застосовуються по відношенню до кріпленням, що знаходяться у важкодоступних, вузьких місцях. Свічкові головки використовуються для монтажу свічок запалювання в підкапотному просторі автомобіля. Біти - особливі торцеві насадки, забезпечені шліцьовим виступом на кінці. Всі перераховані вище елементи встановлюються на посадковий квадрат воротка. Завдяки такій конструкції, стандартний вороток здатний працювати з великою кількістю різних кріплень і кріпильних з'єднань, що робить його універсальним і незамінним інструментом.
В першу чергу воротки використовуються на станціях технічного обслуговування автомобілів, у автомайстеренях, автосервісах при демонтажі/монтажі коліс, свічок і інших з'єднань.
Дана модель виготовлена з міцної хромованадіевої сталі, що забезпечує високу стійкість до корозії, сколів і високих навантажень.
Представлена модель відноситься до Т-образному типу. Інструмент має плаваючу головку. Зафіксувати її можна в будь-якому місці щодо стрижня. Завдяки чому можна регулювати ефект важеля, і відповідно збільшувати або зменшувати кількість прикладених зусиль. Зручний до роботи з деталями, що перебувають у важкодоступних місцях.
Воротки від JONNASWAY виготовляються відповідно до міжнародних стандартів, завдяки чому мають гарну довговічністю і надійністю.

Присоединительный квадрат
3/4
Тип
С плавающей головкой
Длина
500
Рукоять
металлическая
Бренд
JONNESWAY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Вороток»
Показать все модели