Нет в наличии
164 грн.
Наличные:
164 грн
Безнал:
205 грн
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Elegant COMPAСT 100 320 - насос

Нормальное давление в шинах автомобиля очень важный показатель, для удобной и безопасной езды. Постоянная проверка давление и накачка шин, не только вас обезопасит, но и предотвратит преждевременный износ шин, улучшит сцепление с дорогой, уменьшит расход топлива. В этом вам поможет двухцилиндровый ножной насос COMPAСT 100 320, фирмы Elegant - незаменимая вещь не только в вашем автомобиле, но и в доме. С его
Читать полностью
Технічні параметри:

Elegant COMPAСT 100 320 - насос

Нормальний тиск в шинах автомобіля дуже важливий показник, для зручної та безпечної їзди. Постійна перевірка тиск і накачування шин, не тільки вас убезпечить, але і запобіжить передчасний знос шин, поліпшить зчеплення з дорогою, зменшить витрату палива. У цьому вам допоможе двоциліндровий ножний насос COMPAСT 100 320, фірми Elegant - незамінна річ не тільки в вашому автомобілі, але і в будинку. З його допомогою можна легко накачати повітрям автомобільну або велосипедну шину, гумову лотку, або футбольний дитячий м'яч. Модель виготовлена ​​з зносостійких матеріалів: корпус разом з колбою виготовлений з металу. Обсяг циліндра становить 240см.куб, з максимально допустимим тиском 7атмосфер. Даний насос має вбудований манометр, з якого відстежується тиск в шині. Насос укомплектований міцним шлангом, довжиною 55см і штуцером, який легко кріпитися і знімається з вентиля колеса. У комплекті йде 4 адаптера.

Особливості моделі:
• Висока продуктивність (нагнітання великого об'єму повітря за один цикл)
• Незначні фізичні навантаження (використання ваги людини)
• Невелика вага і габарити
• Зручний у використанні, і при безпосередньому транспортуванні.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Резина шланга задубіла і тріснула в місці згину в коробці... мабуть довго лежала на складі, думаю поміняю шланг сам... так то насос досить хороший, міцний, тільки треба змастити поршні. За такі гроші не жаліюсь)

    Василь, 04.12.2016

Другие модели марки «Elegant» в категории «Насос»
Показать все модели