Батарейки Sony LR20 Stamina Plus


Нет в наличии
45 грн.
Наличные:
45 грн
Безнал:
54 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SONY LR20 STAMINA PLUS - Батарейка

Элементы питания Sony LR6/AA Stamina Plus представляют собой щелочные батарейки, которые специализированы в целях применения для мелкой бытовой техники с небольшим потреблением энергии (в фотоаппаратах, игрушках, фонариках, плеерах, пультах управления, часах и иных высокотехнологичных приборах). Батарейки отлично работают в широком диапазоне температур. Щелочные элементы питания не предназначены для
Читать полностью
Технічні параметри:

SONY LR20 STAMINA PLUS - Батарейка

Елементи живлення Sony LR6/AA Stamina Plus - лужні батарейки, які спеціалізовані з метою застосування для дрібної побутової техніки з невеликим споживанням енергії (в фотоапаратах, іграшках, ліхтариках, плеєрах, пультах управління, годинниках і інших високотехнологічних приладах). Батарейки відмінно працюють в широкому діапазоні температур. Лужні елементи живлення не призначені для використання в якості акумуляторних батарей.
Термін придатності лужних батарей складає від 3-х до 5 років. При постійному використанні елементи живлення здатні пропрацювати в кілька разів довше, ніж сольові батарейки з більш активним навантаженням. Завдяки цьому лужні батарейки рекомендовані для використання в дитячих іграшках, плеєрах, ліхтариках. Напруга живлення становить 1.5 V. При роботі напруга батарейки тривалий час не змінюється і лише в кінці терміну служби стрімко знижується.
Головною перевагою використання лужних батарейок Sony є збільшений струм розряду, довгий термін служби (завдяки великому запасу реагентів).
Після року зберігання ємність батарейки зменшується не більше ніж на 10%. Елементи живлення добре функціонують в широкому температурному діапазоні.

Количество в упаковке
4
Цена
за штуку
Тип
Батарейки
Формат
D
Номенклатура
LR20
Бренд
Sony

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Sony» в категории «Элемент питания»
Показать все модели