Торцевая головка JONNESWAY S03A6134


Есть в наличии (1-2 дня)
200 грн.
Наличные:
200 грн
Безнал:
240 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway S03A6134 - Торцевая головка ударная 3/4"DR, 34мм

Jonnesway S03A6134 – это ударная торцевая головка, которая используется для откручивания/закручивания болтов и гаек с внешним шестигранным профилем. Головка относятся к ударному типу и предназначена для использования вместе с механизированным инструментом, таким как пневматический гайковерт в условиях постоянных нагрузок.
Данная головка имеет присоединительный квадрат 3/4",
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway S03A6134 - Торцевая головка ударна 3/4 "DR, 34мм

Jonnesway S03A6134 - це ударна торцева головка, яка використовується для відкручування/закручування болтів і гайок з зовнішнім шестигранним профілем. Головка відносяться до ударного типу і призначена для використання разом з механізованим інструментом, таким як пневматичний гайковерт в умовах постійних навантажень.
Дана головка має приєднувальний квадрат 3/4 ", який який використовується в поєднанні з механізованим інструментом великої потужності при обслуговуванні важкої транспортної, сільськогосподарської та будівельної техніки, де застосовуються великі розміри кріпильних елементів і високі навантаження.
Конструкція ударної торцевої головки відрізняється високою міцністю і витривалістю, а також наявністю отвору для штиря і паза для гумки, якими головка фіксується на шпинделі гайковерта.
Головні відмінності ударної торцевої головки від стандартної криються в матеріалах і технологіях виготовлення, які забезпечують ударній голівці її головну характеристику - стійкість до постійних динамічних навантажень. Міцність ударної головки досягається використанням в якості матеріалу для виготовлення хром-молібденової сталі. Її головним легуючим компонентом є молібден, який дозволяє домогтися максимальної твердості, міцності, стійкості до зусилля на скручування, при цьому зберігаючи порівняно малу вагу. Чорне фосфатне покриття головки забезпечує додатковий запас міцності, а також захист від корозії і механічних пошкоджень.
Розміри:
- діаметр 1 (D1) - 51 мм
- діаметр 2 (D2) - 44 мм
- довжина (L) - 57 мм
- вага - 497 г

Тип
Торцевая головка
Количество единиц в наборе
Конструкция
ударная
Размер рабочего профиля
34
Квадрат
3/4
Форма профиля
шестигранник
Бренд
JONNESWAY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели