Гаечный ключ HANS 1141М11


Есть в наличии (1-2 дня)
111 грн.
Наличные:
111 грн
Безнал:
133 грн
116 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

HANS 1141М11 (12) - Ключ рожково-карданный

Рожково-карданный ключ HANS 1141М11 предназначен для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Данный тип ключа распространён в множестве сфер, связанных с ремонтом и обслуживанием автомобильной, мотоциклетной и другой техники.
Конструкция ключа состоит из стержня, на котором расположена рожковая головка и торцевая головка с подвижным шарниром. Обе головки имеют
Читать полностью
Технічні параметри:

HANS 1141М11 (12) - Ключ рожково-карданний

Рожково-карданний ключ HANS 1141М11 призначений для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Даний тип ключа поширений в безлічі сфер, пов'язаних з ремонтом і обслуговуванням автомобільної, мотоциклетної і іншої техніки.
Конструкція ключа складається з стрижня, на якому розташована ріжкова головка і торцева головка з рухомим шарніром. Обидві головки мають однаковий розмір, що дозволяє вибрати ту з них, яка найбільш зручна в даний момент. Ріжкова головка буде зручна для роботи з шестигранними різьбовими з'єднаннями, які не надто затягнуті і знаходяться у вільному доступі. Накидна головка з рухомим на 180 градусів карданом дає можливість працювати з кріпленнями в важкодоступних місцях і під кутом. Торцева головка ключа, завдяки своїй замкнутої формі є більш жорсткою, може застосовуватися для зриву затиснутих болтів, а також передачі великого крутного моменту на кріплення.
Двенацатігранний профіль торцевої головки забезпечує більш легке і більш легке і швидке надягання на кріплення, що актуально, коли робота ведеться на дотик разом з обмеженим простором.
Ключ виготовлений з хром-ванадієвої легованої сталі, яка має найкращі механічні характеристики і відрізняється зносостійкістю. Завдяки хромованому покриттю запобігає появі корозії і механічних пошкоджень.
Довжина ключа 192 мм.

Категория
Ключ
Тип ключа
рожково-карданный
Размер
11
Бренд
HANS

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «HANS» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели