Гаечный ключ HANS 11055L08 (12)


Нет в наличии
323 грн.
Наличные:
323 грн
Безнал:
388 грн
346 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

HANS 11055L08 (12) - Ключ трещоточный удлиненный

HANS 11055L08 является накидным прямым ключом с трещоткой, который применяется при проведении слесарно-монтажных работ с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль. Данный ключ принадлежит к серии удлиненных прямых ключей с очень компактной головкой.
Конструкция данного ключа состоит из абсолютно прямого удлиненного корпуса, без привычных изгибов. На обоих концах ключа
Читать полностью
Технічні параметри:

HANS 11055L08 (12) - Ключ тріскачний подовжений

HANS 11055L08 є накидним прямим ключем з тріскачкою, який застосовується при проведенні слюсарно-монтажних робіт з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль. Даний ключ належить до серії подовжених прямих ключів з дуже компактною головкою.
Конструкція даного ключа складається з абсолютно прямого подовженого корпусу, без звичних вигинів. На обох кінцях ключа розташовані компактні накидні головки, одна з яких з тріскачкою. Така форма ключа призначена спеціально для автомобільного ремонту, щоб працювати з кріпильними елементами в важкодоступних місцях, таких як підкапотний простір, а також всередині різних механізмів. Подовжена форма ключа без вигинів дозволяє використовувати його в якості важеля, при зриві сильно затягнутих або заржавілих кріплень. Тріскачка на 72 зуба забезпечує малий крок перемикання - всього 5 градусів, що дозволяє зручно працювати в дуже вузьких і важкодоступних місцях.
Ключ оснащений дванадцятигранному профілем, який є універсальним і дозволяє працювати з кріпильними елементами, що мають 6-ти і 12-ти гранний профіль.
Ключ виготовлений з хром-ванадієвої сталі, яка має високі експлуатаційні характеристики, а також забезпечує тривалий термін служби. Хромоване покриття захищає від корозії і механічних пошкоджень.
Характеристики:
- довжина ключа (L) - 150 мм
- ширина головки (D1) - 20.2 мм
- ширина головки (D2) - 24.8 мм

Категория
Ключ
Тип ключа
накидной
Особенность исполнения
с трещоткой
Размер
8
Бренд
HANS

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «HANS» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели