Есть в наличии (1-2 дня)
62 грн.
Наличные:
62 грн
Безнал:
74 грн
70 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid CN-105180 - Пассатижи

Пассатижи CN-105180 от отечественного бренда ALOOID. Общая длина инструмента – 160 мм.
Пассатижи – это разновидность шарнирно-губцевого инструмента, с помощью которого можно проводить ряд манипуляций с различными предметами, фиксируя их внутри рабочего пространства (губок). Используется при электромонтажных и слесарных работах. Состоят из двух деталей (рукоятей) соединённых между собой при помощи
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid 105180 - Пасатижі

Пасатижі CN-105180 від вітчизняного бренду ALOOID. Загальна довжина інструменту - 160 мм.
Пасатижі - це різновид шарнірно-губцевий інструменту, за допомогою якого можна проводити ряд маніпуляцій з різними предметами, фіксуючи їх усередині робочого простору (губок). Використовується при електромонтажних і слюсарних роботах. Складаються з двох деталей (ручок) з'єднаних між собою за допомогою шарнірного механізму. На робочу частину губок нанесені спеціальні насічки, що не дозволяють вислизати деталі у процесі роботи. Зубчаста виїмка добре підходить для роботи з предметами, що мають круглий профіль (невеликі труби, товстий дріт, цвяхи, кабелі, шнури і т.п.). Крім простого утримування, за допомогою даного інструменту можна загинати кінці дроту. Робити петельки і проводити інші подібні маніпуляції з предметами середньої твердості. Ріжучі кромки дозволяють перекушувати дріт, невеликі цв'яхи, нарізати дроти і зачищати на них ізоляційний шар.
Інструмент виготовлений з інструментальної сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал має підвищену міцність в порівнянні з аналогічними сплавами, стійкий до впливу корозії, сколів. За свої видатні якості нерідко використовується як основний матеріал для створення першокласного ручного інструменту.
Рукоять виготовлена з двокомпонентного матеріалу. Накладки з гуми збільшують зчеплення з долонею перешкоджаючи ковзанню під час роботи.
Відмінний вибір для майстрів будь-якого рівня.

Длина
160
Тип
Пассатижи
Бренд
Alloid

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Пассатижи»
Показать все модели