Отвертка с насадками Alloid OPH4Б


Есть в наличии (1-2 дня)
90 грн.
Наличные:
90 грн
Безнал:
108 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid OPH4Б - отвертка с набором бит

Отвертка – один из наиболее распространённых и незаменимых инструментов используемых при монтажных и ремонтных работах. Используется по отношению к крепежным элементам, имеющим шлицевое углубление на шляпке изделия. Подобные крепежи применяются фактически в любых конструкциях, начиная с обычной табуретки, заканчивая космическими кораблями. Связи с этим отвертки получили большое распространение и есть
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid OPH4Б - викрутка з набором бит

Викрутка - один з найбільш поширених і незамінних інструментів використовуваних при монтажних і ремонтних роботах. Використовується по відношенню до кріпильних елементів, які мають шлицевое поглиблення на капелюшку вироби. Подібні кріплення застосовуються фактично в будь-яких конструкціях, починаючи зі звичайною табуретки, закінчуючи космічними кораблями. Зв'язки з цим викрутки набули великого поширення і є не тільки на високотехнологічних виробництвах, а й в кожній квартирі. Згодом, крім класичної різновиди, в продажу почали з'являтися викрутки і інших конструкцій, кожна з яких має низку своїх переваг.
Модель OPH4Б - являє собою комбінований інструмент, що поєднує в собі діапазон чотирьох викруток. Особлива конструкція дозволяє змінити тип і розмір жала протягом декількох секунд, при цьому сама викрутка не відрізняється за розмірами від інструменту класичного типу.
OPH4Б включає в себе рукоять, всередину якої розміщується бітотримач, на кожному з кінців його є отвір, призначене для утримання двосторонньої біти. Фіксація як власника, так і біт відбувається посередництвом шарнірного механізму.
Рукоять виготовлена ​​з двокомпонентного матеріалу - пластик + гума. Де пластик виступає в якості міцної основи, а покриття з гуми поліпшує зчеплення, тим самим підвищуючи передачу зусиль на кріплення і покращує загальну керованість. Бітотримач і біти зроблені з міцного, стійкого до відколів металу.
Інструмент буде відмінним вибором в якості чергової викрутки. Прекрасно покаже себе як вузькоспеціалізованих роботах, так і в побуті.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
битодержатели
Наконечник
под биты
Количество в наборе
4

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Отвертка»
Показать все модели