Ароматизатор Aromcom Финансовый Успех - Евро ваниль 002127


Заканчивается
13 грн.
Наличные:
13 грн
Безнал:
16 грн
14 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Aromcom 002127 - Ароматизатор Финансовый Успех (евро)

Автомобильные ароматизаторы Aromcom производятся в Молдове на основе сертифицированных французских отдушек, которые разработаны специально для освежения салонов автомобилей. Весь производственный процесс осуществляется на новейшем оборудовании и с соблюдением всех санитарно-гигиенических норм, что обеспечивает высокую экологичность и качество данной продукции. При этом бренду удается
Читать полностью
Технічні параметри:

Aromcom 002127 - Ароматизатор Фінансовий Успіх (євро)

Автомобільні ароматизатори Aromcom виробляються в Молдові на основі сертифікованих французьких ароматів, які розроблені спеціально для освіження салонів автомобілів. Весь виробничий процес здійснюється на новітньому обладнанні та з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм, що забезпечує високу екологічність і якість даної продукції. При цьому бренду вдається безперервно розширювати асортимент, зберігаючи оптимальну цінову доступність.
Aromcom 002127 відноситься до картонних підвісних ароматизаторів і володіє запахом солодкої ванілі. Використовується в інтер'єрі автомобіля шляхом кріплення до дзеркала заднього виду, в результаті чого дія випаровування починається з рухом автомобіля. Даний продукт виготовлений з високоякісного картону, що дозволяє зберігати ароматизуючу здатність освіжувача протягом 30 днів. Оформлення зображення нанесено за допомогою екологічної фарби відмінної якості, що забезпечує безпеку використання і високу стійкість кольору.
Дизайн цієї лінійки ароматизаторів виконаний у формі купюри в 100 євро, як символу фінансового успіху, завдяки чому ароматизатор Aromcom 002127 стане ще й оригінальним аксесуаром в інтер'єрі салону будь-якого автомобіля.
Освіжувач Aromcom ефективно усуне неприємні запахи всередині авто і наповнить його ароматною свіжістю на весь період поїздки.
Склад автомобільних ароматних композицій Aromcom розроблений таким чином, щоб максимально підвищити пильність і впевненість водія під час руху. Освіжувач повітря Aromcom стане корисним і бажаним подарунком для будь-якого автомобіліста.

Аромат:
ванильные
Тип
Ароматизатор
Вид
картонные
Срок использования
1 месяц
Место установки
подвесные, передняя панель
Исполнение
фигурка
Способствует
расслаблению
Цвет
зеленый
Страна производитель
Молдова
Бренд
Aromcom

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Aromcom» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели