Есть в наличии (1-2 дня)
71 грн.
Наличные:
71 грн
Безнал:
85 грн
80 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alloid - СN-103200 - Пассатижи

Бренд: Alloid
Губцевый Инструмент: Пассатижи
Подбор по длине в мм: 200

Пассатижи СN-103200 от отечественного производителя ALLOID. Общая длина инструмента – 200 мм.
Модель представляет собой вспомогательный инструмент, используемый в слесарном и монтажном деле. Состоит из двух металлических половин (рукоятей) соединённых между собой посредством шарнирного механизма. Используется по
Читать полностью
Технічні параметри:

Alloid - СN-103200 - Пассатижи

Пасатижі СN-103200 від вітчизняного виробника ALLOID. Загальна довжина інструменту - 200 мм.
Модель є допоміжним інструментом, який використовується в слюсарній і монтажному справі. Складається з двох металевих половин (рукоятей) з'єднаних між собою за допомогою шарнірного механізму. Використовується по відношенню до невеликих деталей (гвинти, цвяхи, дріт, металеві прути, кабелі тощо), для перекушування, згинання, формування петельок, утримання. На відміну від звичайних плоскогубців, пасатижі є комбінованим інструментом, завдяки чому збільшуеться діапазон виконуваних робіт. На робочу поверхню губок нанесені спеціальні насічки. Завдяки їм фіксуємий предмет не прослизає під час роботи. Зубчасте поглиблення краще підходить для роботи з предметами, що мають круглий перетин (трубки, товсті шнури, цвяхи і т.п.). Ріжуча кромка дозволяє не тільки розділяти предмети, але і відмінно підходить для зачистки ізоляційного шару з дротів.
Виготовляється з інструментальної сталі хромованадіевого сплаву. Даний матеріал часто використовують для створення першокласного інструмента. Висока міцність, стійкість до корозії, сколів і механічних пошкоджень виділяють його на тлі аналогічних сталей.
Рукоять виготовлена з двокомпонентного матеріалу. Покриття з гуми дозволяє маніпулювати інструментом більш точно, за рахунок збільшення зчеплення між рукояткою і долонею оператора.
Дуже добре підходить як для професійного, так і для побутового використання.

Длина
200
Тип
Пассатижи
Бренд
Alloid

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alloid» в категории «Пассатижи»
Показать все модели