Нет в наличии
1899 грн.
Наличные:
1899 грн
Безнал:
2279 грн
Приватбанк:
2315 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pago m9 Smart - Видеорегистратор

Самый мощный на рынке видеорегистратор с чипом от компании Ambarella A7L70. Набор функций и возможностей этого “монстра” просто поражает – SUPER HD (2560х[email protected]), система LDWS (пересечение полосы движения) и FCWS (оповещение о столкновении), система электронной стабилизации, технология HDR, «умный» ночной режим. Датчик столкновений (G-sensor), детектор движения по умолчанию.

Реализована самая
Читать полностью
Технічні параметри:

Pago m9 Smart - Відеореєстратор

Найпотужніший на ринку відеореєстратор з чіпом від компанії Ambarella A7L70. Набір функцій і можливостей цього "монстра" просто вражає - SUPER HD (2560х1080 @ 30fps), система LDWS (перетин смуги руху) і FCWS (оповіщення про зіткнення), система електронної стабілізації, технологія HDR, «розумний» нічний режим. Датчик зіткнень (G-sensor), детектор руху за замовчуванням.

Реалізована найпрогресивніша технологія шумозаглушення: аналізуючи інформацію з декількох послідовних кадрів, відеореєстратор безпомилково відрізняє спотворення від деталей зображення і згладжує шуми, не зменшуючи чіткість. Завдяки електронній стабілізації вібрація не є проблемою.

Якість запису
Продуктивний чіпсет Ambarella A7L70 легко обробляє великий потік інформації і зберігає картинку з роздільною здатністю 2304х1296 пікселів при швидкості 30 кадр / сек, а також 1980х1080 пікселів при швидкості 60 кадр / сек !!! На базі сучасного процесора вдалося реалізувати режим HDR (високий динамічний діапазон) - підсумкове зображення формується на основі інформації з двох кадрів, тому картинка виходить більш збалансованою за яскравістю, без пересвічених або навпаки, темних ділянок.

Висококласна оптика
PAGO m9 SMART оснащений об'єктивом з оптичною системою з п'яти скляних лінз OV4689 та інфрачервоного світлофільтру для підвищеної чутливості вночі і згладжування «пересвітів» при яскравому сонці. Кут огляду в 170 ° дозволяє максимально охопити ситуацію на дорозі практично без спотворення картинки на краях і зниження чіткості об'єктів.

Смарт рішення для PAGO m9 SMART
FCWS - система попередження про можливе зіткнення авто або перешкодою.
Для запобігання подібних ситуацій компанія PAGO реалізувала технологію FCWS, яка ідентифікує зображення попереднього автомобіля і видає попереджуючі сигнали. Система FCWS використовується у світі вже кілька років, однак, доступна тільки в дуже дорогих автомобілях класу «люкс».

LDWS - оповіщення при перетині смуги руху
Для зменшення небезпек, що підстерігають при зміні смуги (рядності) руху, компанія PAGO реалізувала систему LDWS. Дана технологія ідентифікує зображення таким чином, що при кожному перетині автомобілем поточної смуги руху система пропонує водію повернутися на свою смугу руху.
Ця система дуже корисна, особливо в тих випадках, коли водій перестає концентрувати свою увагу на дорожній обстановці. Вона допомагає зменшити наслідки дорожньої пригоди.

Компактність і надійне кріплення
Це найкомпактніший відеореєстратор на базі чіпа Ambarella A7L70. В комплект новинки входить поворотне кріплення на 360 °. При своїй компактності кронштейн володіє жорсткістю і надійним механізмом фіксації.

Циклічний запис
Щоб незатребуване відео не доводилося видаляти вручну, реалізований алгоритм цикличного запису у вигляді фрагментів тривалістю 1, 3, 5 хвилин. За рахунок вбудованого G-сенсора дані про позаштатні ситуації - різке гальмування або поворот - будуть захищені від автоматичної перезапису.

G-сенсор і детектор руху
Дозволяєрозпізнати екстремальну ситуацію і зафіксувати відеозапис в окремому файлі так, щоб при циклічної перезапису дані не були втрачені. Детектор руху дозволяє активувати запис при виявленні руху, дуже зручно на парковці в момент Вашої відсутності.

Разрешение записи
2304x1296 (Super HD)
Угол обзора
170
Тип крепления
поворотное, присоска
Экран
есть
Диагональ экрана
2.7
Аккумулятор
встроенный
Тип карты памяти
microSD
Максимальный объем карты памяти
64
Разрешение сенсора
4
Цвет
черный
Порты и разъемы
HDMI, mini USB
Корпус
моноблок
Тип
Универсальный
Дополнительно
FCWS/ADAS, HDR, LDWS, G-сенсор
Страна производитель
Малайзия
Количество камер
1
Бренд
Pago

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Алексей, 24.11.2015

  Добрый день. Когда может быть в наличии?

  Эксперт avtozvuk.ua

  нет точной информации

  Игорь, 26.12.2014

  он идет с креплением??

  Эксперт avtozvuk.ua

  Да, с креплением !

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Pago» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели