Отвертка HANS 0528РН 3-10 (6)


Нет в наличии
165 грн.
Наличные:
165 грн
Безнал:
198 грн
173 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

HANS 0528РН 3-10 (6) - Отвертка ударная крестовая

Отвертка ударная 0526РН 2-4 (6) от тайваньского производителя HANS Tool. Представленный бренд уже более сорока лет успешно реализует свою продукцию на мировом рынке. Специализируется на выпуске ручного инструмента высокого качества.
Длина лезвия – 250 мм. Общая длина – 363 мм. Вес инструмента – 264 грамма. Размерный номер: PH2.
Отвёртка – это один из наиболее распространённых и
Читать полностью
Технічні параметри:

HANS 0528РН 3-10 (6) - Викрутка ударна хрестова

Викрутка ударна 0526РН 2-4 (6) від тайванського виробника HANS Tool. Представлений бренд вже більше сорока років успішно реалізує свою продукцію на світовому ринку. Спеціалізується на випуску ручного інструменту високої якості.
Довжина леза - 250 мм. Загальна довжина - 363 мм. Вага інструменту - 264 грами. Розмірний номер: PH2.
Викрутка - це один з найбільш поширених і часто застосовуваних ручних інструментів. Використовується для відгвинчування/закручування різних кріплень з відповідним шліцьовим поглибленням (гвинти, саморізи, шурупи). Простий пристрій інструменту дає можливість працювати з ним кому завгодно. На відміну від своїх електронних аналогів працює повністю автономно.
Модель 0526РН 2-4 (6) є ударним різновидом інструменту. Призначена для робіт з застосуванням сильного фізичного впливу як до самого кріпильному елементу, так і до викрутки. Лезо має шестигранний перетин. У основи рукояті наварена шестигранна втулка. З її допомогою до викрутки можна застосувати ключ, за допомогою якого посилюється крутний момент і тим самим передати більший вплив на кріплення. Навершя руків'я вінчає потиличник. Виготовлений з того ж матеріалу що і лезо і призначений для нанесення ударів молотком по його поверхні. Дозволяє працювати з закиснувшими або прикипівшими кріпленнями, які піддаються впливу звичайних викруток.
Виготовляється зі спеціального сплаву легованої сталі. Дуже міцний, стійкий до впливу корозії і сколів. Рукоять виготовляється з двох матеріалів - пластик і гума. Завдяки пластику, вся конструкція стає більш міцнішою. У той час як накладки з гуми збільшують зчеплення з рукою оператора.
Прекрасний вибір для майстрів будь-якого рівня.

Тип
Отвертка ударная
Конструкция
ударные
Наконечник
крест (PHILLIPS)
Бренд
HANS

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «HANS» в категории «Отвертка»
Показать все модели