Нет в наличии
3231 грн.
Наличные:
3231 грн
Безнал:
3877 грн
Приватбанк:
4490 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Steelmate PTSV404 - Парктроник

Steelmate PTSV404 – высокотехнологичная автомобильная парковочная система, которая комплектуется четырьмя датчиками, предназначенными для установки на заднем бампере транспортного средства, отличной камерой заднего вида и своим собственным монитором. Установив трехдюймовый жидкокристаллический дисплей на панели приборов внутри салона, водитель может в режиме реального времени следить за ситуацией позади
Читать полностью
Технічні параметри:

Steelmate PTSV404 - Парктронік

Steelmate PTSV404 - високотехнологічна автомобільна паркувальна система, яка комплектується чотирма датчиками, призначеними для установки на задньому бампері транспортного засобу, відмінною камерою заднього виду і своїм власним монітором. Встановивши тридюймовий рідкокристалічний дисплей на панелі приладів всередині салону, водій може в режимі реального часу стежити за ситуацією позаду автомобіля, при цьому сигнали, що надходять з датчиків, схематично накладаються на зображення з камери, дозволяючи більш точно контролювати процес паркування заднім ходом, до того ж, зовнішній динамік з регульованою гучністю попереджатиме голосовим сигналом російською мовою про будь перешкоді на шляху прямування. Камера парктроника Steelmate PTSV404 має кути огляду, рівні 115 градусам і підтримує роботу в відеорежимах PAL або NTSC, при цьому вона здатна передавати на екран якісну картинку навіть в умовах поганого освітлення.

Паркувальна система Steelmate PTSV404 стане відмінним вибором для водія з будь-яким стажем. Вона допоможе безпечно припаркувати свій автомобіль при будь-якій погоді і освітленні на вулиці, а її сучасні функції самодіагностики і запобігання помилкових спрацьовувань дозволяють бути впевненим в точності відображуваних на дисплеї показань.

Цвет датчиков
черный
Количество датчиков
4
Зона сканирования
сзади
Функции
регулировка громкости, голосовое оповещение
Входы / выходы
видеовход
Доп.оснащение
камера
Тип дисплея
ЖК
Количество дисплеев
1
Цвет корпуса дисплея
черный
Диаметр датчиков
21 (мм)
Точность измерения
10 (см)
Срабатывает ОТ
0.3 (м)
Срабатывания ДО
2.5 (м)
Время отклика
0.08 (сек)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Steelmate» в категории «Парктроник»
Показать все модели