Нет в наличии
1747 грн.
Наличные:
1747 грн
Безнал:
2097 грн
Приватбанк:
2612 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Steelmate PTS400Q4-com - Парктроник (коммерческая версия)

Модель Steel Mate PTS 400 Q4 - современная система, предназначенная сделать управление Вашим автомобилем при движении назад более удобным и безопасным. Четыре ультразвуковых врезных датчика, устанавливаемых в задней части автомобиля, преимущественно на бампере, контролируют пространство позади автомобиля и информируют водителя о приближении к препятствию. Информация о наличии
Читать полностью
Технічні параметри:

Steelmate PTS400Q4-com - Парктронік (комерційна версія)

Модель Steel Mate PTS 400 Q4 - сучасна система, призначена зробити управління Вашим автомобілем при русі назад більш зручним і безпечним. Чотири ультразвукових врізних датчика, встановлюваних в задній частині автомобіля, переважно на бампері, контролюють простір позаду автомобіля і інформують водія про наближення до перешкоди. Інформація про наявність перешкоди доводиться до водія візуальним сигналом через світлові шкали на сучасному мультіцветние дисплеї, і звуковим сигналом через бипер, встановлені в салоні автомобіля.

Дисплей є бездротовим, що помітно полегшує установку даної системи. 3-х кольорові світлові шкали мають 5 градацій відстані до перешкоди, а також цифрову шкалу, що показує наближення в метрах і подають водієві візуальний світловий сигнал. Ліва частина шкали подає сигнал про наближення до перешкоди, що знаходиться позаду автомобіля ліворуч і виявленому двома лівими датчиками. Відповідно, права частина шкали інформує водія про перешкоди з правого боку позаду автомобіля. Залежно від близькості перешкоди кожна з шкал подає візуальний сигнал відповідного кольору. В момент, коли перешкода виявлено, і дистанція до нього безпечна, на шкалі світяться сектора зеленого світла. У міру наближення до перешкоди загоряються сектора оранжевого кольору, а коли перешкода знаходиться вже в безпосередній близькості від автомобіля, на шкалі загоряються червоні сектора.

Біпер подає водієві звуковий сигнал. Залежно від близькості перешкоди частота звукового сигналу змінюється. В момент, коли перешкода виявлено, бипер видає рідкісний сигнал. У міру наближення до перешкоди частота сигналу збільшується, і він стає безперервним, коли перешкода знаходиться в безпосередній близькості від автомобіля.

Чотири ультразвукових врізних датчика забезпечують точне визначення відстані до перешкоди Система подає візуальний і звуковий сигнали. Дві 3-х кольорові світлові шкали, що мають 5 градацій відстані, і бипер, що видає 3 типу звукового сигналу, попереджають водія про близькість перешкоди. Пристрій просто в установці і експлуатації. Висока якість збірки і компонентів, гарантія виробника на 1 рік.

Комплектація:
- Блок управління;
- 4 ультразвукових врізних датчика;
- 3-х кольорова світлова шкала;
- Високоінформативний мультикольоровий дисплей з вбудованим біпером і цифровою індикацією відстані.

Количество датчиков
4
Цвет датчиков
черный
Тип дисплея
светодиодный
Зона сканирования
сзади
Функции
беспроводной дисплей
Цвет корпуса дисплея
черный
Срабатывает ОТ
0.1
Точность измерения
10
Срабатывания ДО
1.7
Время отклика
0.08
Количество дисплеев
1
Бренд
Steelmate

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Steelmate» в категории «Парктроник»
Показать все модели