Нет в наличии
5252 грн.
Наличные:
5252 грн
Безнал:
6303 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Steelmate PTS800V7 - Парктроник

Система парковки Steelmate PTS800V7 - это система, которая предупреждает водителя во время парковки о разных препятствиях со всех сторон. Главное предназначение парктроника - это полная безопасность и контроль во время парковки. Система парковки состоит из блока управления, датчиков и блока индикации. Количество датчиков может составлять два, четыре, шесть или восемь. Восемь датчиков вполне достаточно для
Читать полностью
Технічні параметри:

Steelmate PTS800V7 - Парктронік

Система паркування Steelmate PTS800V7 - це система, яка попереджає водія під час паркування про різні перешкоди з усіх боків. Головне призначення парктроника - це повна безпека і контроль під час паркування. Система паркування складається з блоку управління, датчиків і блоку індикації. Кількість датчиків може становити два, чотири, шість або вісім. Вісім датчиків цілком достатньо для того, щоб виявити перешкоди під час паркування. Такі датчики зазвичай встановлюються ззаду і спереду автомобіля. Наявність дисплея є великою перевагою паркувальної системи. На нього виводяться дані про відстані до перешкоди, що є дуже зручним механізмом контролю перешкод. Дана модель парктроника відноситься до дротової паркувальної системі.
Існує ряд правил для вибору парктроника. Необхідно підбирати систему паркування враховуючи колір автомобіля. Також парктроник повинен бути адаптований до кліматичних особливостей регіону, де він буде використаний. Рекомендовано регулярно очищати датчики від забруднень, адже такі датчик не будуть якісно працювати і показувати достовірну інформацію про перешкоди під час паркування.
Принцип дії системи паркування нагадує ехолот. Спочатку датчик посилає сигнал. Сигнал відбивається від предметів, які знаходяться спереду і надходить назад на датчик. Виходячи з цього електронний блок розраховує відстань, на дисплей виводиться дистанція, а індикатор повідомляє про перешкоди.

Особливості:
- ЖК дисплей з синім підсвічуванням,
- 8 датчиків (4 вперед / 4 назад),
- Вбудований бипер,
  - Дисплей встановлюється на стелю а / м до лобового скла,
- Цифрова і багатокрокова світлова індикація відстані,
- Голосове підтвердження виявлення перешкоди, регулювання гучності сигналу,
- Можливість відключення голосової функції, функція навчання (задні датчики).

Количество датчиков
8
Цвет датчиков
серебристый
Тип дисплея
ЖК
Зона сканирования
сзади+спереди
Функции
голосовое оповещение, регулировка громкости, обучение (фаркоп/запаска)
Цвет корпуса дисплея
другой
Срабатывает ОТ
0.1
Точность измерения
1
Срабатывания ДО
2.5
Время отклика
0.08
Количество дисплеев
1
Бренд
Steelmate

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Steelmate» в категории «Парктроник»
Показать все модели