Нет в наличии
4414 грн.
Наличные:
4414 грн
Безнал:
5297 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Steelmate PD800 - Парктроник

Система парковки Steelmate PD800 - это система, которая предупреждает водителя во время парковки о разных препятствиях со всех сторон. Главное предназначение парктроника - это полная безопасность и контроль во время парковки. Система парковки состоит из блока управления, датчиков и блока индикации. Количество датчиков может составлять два, четыре, шесть или восемь. Восемь датчиков вполне достаточно для того,
Читать полностью
Технічні параметри:

Steelmate PD800 - Парктронік

Система паркування Steelmate PD800 - це система, яка попереджає водія під час паркування про різні перешкоди з усіх боків. Головне призначення парктроника - це повна безпека і контроль під час паркування. Система паркування складається з блоку управління, датчиків і блоку індикації. Кількість датчиків може становити два, чотири, шість або вісім. Вісім датчиків цілком достатньо для того, щоб виявити перешкоди під час паркування. Такі датчики зазвичай встановлюються ззаду і спереду автомобіля. Наявність дисплея є великою перевагою паркувальної системи. На нього виводяться дані про відстані до перешкоди, що є дуже зручним механізмом контролю перешкод. Дана модель парктроника відноситься до дротової паркувальної системі.
Існує ряд правил для вибору парктроника. Необхідно підбирати систему паркування враховуючи колір автомобіля. Також парктроник повинен бути адаптований до кліматичних особливостей регіону, де він буде використаний. Рекомендовано регулярно очищати датчики від забруднень, адже такі датчик не будуть якісно працювати і показувати достовірну інформацію про перешкоди під час паркування.
Принцип дії системи паркування нагадує ехолот. Спочатку датчик посилає сигнал. Сигнал відбивається від предметів, які знаходяться спереду і надходить назад на датчик. Виходячи з цього електронний блок розраховує відстань, на дисплей виводиться дистанція, а індикатор повідомляє про перешкоди.

Парктронік розроблений з урахуванням новітніх технологій в області автомобільної електроніки. У цих системі використовуються датчики з вбудованим процесором. Зв'язок між датчиками і блоком управління здійснюється за допомогою цифрового сигналу. Цифрова система парковки має ряд очевидних переваг, таких як: збільшена швидкість спрацьовування датчиків, високу якість переданого сигналу, можливість установки датчиків в металевий бампер.

Количество датчиков
8
Цвет датчиков
черный
Зона сканирования
сзади+спереди
Функции
обучение (фаркоп/запаска), память выносных элементов, голосовое оповещение
Срабатывает ОТ
0.1
Точность измерения
10
Срабатывания ДО
1.5
Время отклика
0.08
Количество дисплеев
только бипер
Бренд
Steelmate

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Steelmate» в категории «Парктроник»
Показать все модели