Нет в наличии
7547 грн.
Наличные:
7547 грн
Безнал:
9057 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Cybex Pallas 2-Fix Lipstick - Детское автокресло

Тип установки: По ходу движения
Поддержка системы крепления Isofix: Есть
Группа: 1-2-3
Возраст ребенка :до 12
Допустимый вес: 36 кг
Количество точек крепления: 3
Цвет: Красный

Автокресло Cybex Pallas 2-Fix — новая ступень в обеспечении безопасности малышам. Автокресло оснащенно системой L.S.P. (линейной защитой от боковых ударов). Система представляет собой
Читать полностью
Технічні параметри:

Cybex Pallas 2-Fix Lipstick - Дитяче автокрісло

Тип установки: По ходу руху
Підтримка системи кріплення Isofix: Є
Група: 1-2-3
Вік дитини: до 12
Допустима вага: 36 кг
Кількість точок кріплення: 3
Колір: Червоний

Автокрісло Cybex Pallas 2-Fix - нова ступінь в забезпеченні безпеки дітям. Автокрісло оснащено системою LSP (лінійним захистом від бічних ударів). Система являє собою додаткову бічну панель, що імітує ефект подушки безпеки.

Використання столика безпеки дозволяє знизити навантаження на шию на 30%. Столик діє на подобу подушки безпеки рівномірно розподіляючи вагу дитини при ДТП і тим самим зменшує ушкодження. Великим плюсом є і те, що штатний ремінь безпеки проходить не по дитині, а крізь столик і не стикається з дитиною. До того ж видозмінений зовнішній вигляд і форма столика безпечні. Тепер він надає малюкові більше свободи і огляду. Для більшого комфорту столик можна висунути трохи вперед натиснувши на клавіші з боків.

Автокрісло Cybex Pallas 2-Fix Ви починаєте використовувати коли малюкові 9 місяців. Завдяки столикуа і додатковому вкладишу він надійно фіксується в автокріслі. У міру росту дитини можна видалити вкладиш, тим самим збільшивши внутрішній простір сидіння.
Забезпечити дитині комфортний сон в дальній поїздці допоможе швидка зміна кута нахилу автокрісла. Зручному положенню голови також сприяє форма підголівника та регульована в 3-х положеннях планка, підтримуюча потилицю дитини. У міру зростання дитини Ви можете піднімати підголівник автокрісла в одному з 11 положень. У віці 3.5-4 років необхідно прибрати столик безпеки і пристебнути дитину штатним ременем безпеки.

Завдяки кріпленням isofix крісло максимально жорстко і надійно фіксується в автомобілі. При необхідності, можна використовувати його і в автомобілях не обладнаних кріпленнями isofix.
Чохли автокрісла легко знімаються і перуться в машинці при температурі 30 градусів.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Cybex» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели