Есть в наличии
55 грн.
Наличные:
55 грн
Безнал:
66 грн
62 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vitol ЦЗ-48005/COBRA/360°/4.5-6.0 kg - Активатор дв/замка 5-ти пр.

Набор центрального замка ЦЗ-48005 от Vitol. Совместимость с сигнализацией – универсальная. Питание – 12 Вольт. Управление с помощью ключа или пульта сигнализации. Количество циклов – 80 тысяч. Развиваемое усилие – от 4,5 до 6 кг. Комплектация: 5-х проводной привод; инсталляционный комплект. Особенности: поворотный шток 360°; ударопрочный корпус; бесшумный мотор высокой
Читать полностью
Технічні параметри:

Vitol ЦЗ-48005/COBRA/360°/4.5-6.0 kg - Активатор дв/замка 5-ти пр.

Набір центрального замка ЦЗ-48005 від Vitol. Сумісність з сигналізацією - універсальна. Харчування - 12 Вольт. Управління за допомогою ключа або пульта сигналізації. Кількість циклів - 80 тисяч. Зусилля, що розвивається - від 4,5 до 6 кг. Комплектація: 5-х провідний привід; інсталяційний комплект. Особливості: поворотний шток 360 °; ударостійкий корпус; безшумний мотор високої потужності; біполярний управління.
Центральний замок - це спеціальна система блокування замків автомобіля, або простіше кажучи, пристрій здатний закривати одну або кілька дверей автомобіля. Центральний замок не є системою першої необхідності, і відноситься до допоміжних систем, або як їх ще називають, систем комфорту. Незважаючи на це, безпеку як самого автомобіля, так і його вмісту є першорядним пріоритетом для будь-якого автомобіліста, і на сьогоднішній день практично кожне авто забезпечена системою центральних замків.
Двері можуть закриватися як віддалено по впливу самого оператора, так і автоматично після закінчення певної кількості часу, що дозволяє уникнути форс-мажорів у випадках якщо водій забув закрити авто. Дана процедура проводиться як при включеному, так і при вимкненому запаленні.
Коли замикання проводиться посередництвом ключа, мікроперемикач встановлений всередині замку спрацьовує, після чого сигнал доходить до центрального блоку управління, і він посилає відповідний сигнал про блокування на всі блоки управління, після чого проводиться замикання. У випадку з дистанційним управлінням відбувається все те ж саме, за винятком того, що сигнал подається на антену центрального замка безпосередньо.
Установку і проведення інших типів робіт з даними аксесуаром краще довірити співробітникам станцій технічного обслуговування.

Тип
Мастер актуатор
Развиваемое усилие до
6
Бренд
Vitol

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Vitol» в категории «Привод дверей»
Показать все модели