Нет в наличии
220 грн.
Наличные:
220 грн
Безнал:
264 грн
231 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vitol ЦЗ-48001/COBRA Gold - Комплект центральных замков

Набор центрального замка ЦЗ-32011 от Vitol. Тип комплекта – на 4 двери. Совместимость с сигнализацией – универсальная. Питание – 12 Вольт. Управление с помощью ключа или пульта сигнализации. Количество циклов – 80 тысяч. Развиваемое усилие – от 4,5 до 5 кг. Комплектация: 5-ти проводной привод; 2-х проводной привод (3 шт.); управляющий контроллер; инсталляционный комплект.
Читать полностью
Технічні параметри:

Vitol ЦЗ-48001/COBRA Gold - Комплект центральних замків

Набір центрального замка ЦЗ-32011 від Vitol. Тип комплекту - на 4 двері. Сумісність з сигналізацією - універсальна. Харчування - 12 Вольт. Управління за допомогою ключа або пульта сигналізації. Кількість циклів - 80 тисяч. Зусилля, що розвивається - від 4,5 до 5 кг. Комплектація: 5-ти провідний привід; 2-х провідний привід (3 шт.); керуючий контролер; інсталяційний комплект. Особливості: поворотний шток; ударостійкий корпус; безшумний мотор високої потужності; біполярний управління.
Центральний замок - це спеціальна система блокування замків автомобіля, або простіше кажучи, пристрій здатний закривати одну або кілька дверей автомобіля. Центральний замок не є системою першої необхідності, і відноситься до допоміжних систем, або як їх ще називають, систем комфорту. Незважаючи на це, безпеку як самого автомобіля, так і його вмісту є першорядним пріоритетом для будь-якого автомобіліста, і на сьогоднішній день практично кожне авто забезпечена системою центральних замків.
Двері можуть закриватися як віддалено по впливу самого оператора, так і автоматично після закінчення певної кількості часу, що дозволяє уникнути форс-мажорів у випадках якщо водій забув закрити авто. Дана процедура проводиться як при включеному, так і при вимкненому запаленні.
Коли замикання проводиться посередництвом ключа, мікроперемикач встановлений всередині замку спрацьовує, після чого сигнал доходить до центрального блоку управління, і він посилає відповідний сигнал про блокування на всі блоки управління, після чого проводиться замикання. У випадку з дистанційним управлінням відбувається все те ж саме, за винятком того, що сигнал подається на антену центрального замка безпосередньо.
Установку і проведення інших типів робіт з даними аксесуаром краще довірити співробітникам станцій технічного обслуговування.

Тип
Комплект ЦЗ
Развиваемое усилие до
5
Количество актуаторов в комплекте
4
Бренд
Vitol

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Хома , 27.09.2018

  На wartburg 1.3 підійдить

  Эксперт avtozvuk.ua

  Доброго дня, Хома! Дякуємо Вам за ваше звернення. Так, підійдуть. Ми раді допомогти

  ярослав, 01.11.2017

  пульт ду є

  Эксперт avtozvuk.ua

  Нет

  денис , 21.09.2015

  на ваз 2106 подойдет?

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Vitol» в категории «Комплект центральных замков»
Показать все модели