Омыватель зимний Nanoprotec Driver Scheibenfrostschutz -30C 1л NP 6102 100


Нет в наличии
60 грн.
Наличные:
60 грн
Безнал:
75 грн
75 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Driver Scheibenfrostschutz -30°C - Омыватель стекла зимний

Тип: Омыватель стекла зимний
Объем: 1 литр
Температура: -30°C
Запах: лимонный
Цвет: синий
Класс опасностей воды WGK: -1-

Ответственность за свою жизнь и также безопасность пассажиров автомобиля заставляет ответственных водителей искать верные средства для заботы о системе мойки стёкол. Особенное значение этот вопрос приобретает в зимнее время, когда
Читать полностью
Технічні параметри:

Driver Scheibenfrostschutz -30 ° C - Омивач скла зимовий

Тип: Омивач скла зимовий
Об'єм: 1 літр
Температура: -30 ° C
Запах: лимонний
Колір: синій
Клас небезпеки води WGK: -1-

Відповідальність за своє життя і також безпеку пасажирів автомобіля змушує відповідальних водіїв шукати вірні засоби для турботи про систему мийки стекол. Особливого значення це питання набуває в зимовий час, коли необхідно запобігти замерзанню. Звичайно, якщо стекла відмиваються добре, то водієві легше дотримувати уважність, яка і оберігає від попадання в неприємні дорожньо-транспортні пригоди. Отже, якість мийки стекол і відмінний огляд необхідно забезпечити у що б то не стало.

І тепер цього домогтися значно легше. Адже на ринку з'явилися розумні омивачі Driver Scheibenfrostschutz. Перед вами зимовий варіант, який легко працює в умовах підвищеної складності, а саме при температурі повітря, що досягає значення в -30 градусів.

Така температура повітря буває не часто, але все ж краще бути готовим до таких несподіванок, які виникають завжди недоречно. В той час, коли непідготовлені водії будуть абсолютно розгублені, розумна людина, яка придбав омивач скла зимовий Driver Scheibenfrostschutz -30 ° C, впорається з ситуацією граючи.

По суті, омивач - це присадка, заснована на спирту, призначена для мийки стекол з компонентами чистки і захистом від замерзання. Таке комплексне дію - це те, що потрібно!
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Nanoprotec» в категории «Омыватель зимний»
Показать все модели