Полироль Nanoprotec HIKARI CONDITIONER NP 1203 406 60мл


Нет в наличии
1700 грн.
Наличные:
1700 грн
Безнал:
2040 грн
Приватбанк:
1757 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Nanoprotech Hikari Conditioner Maintenance NP 1203 406 60мл - Кондиционер для кузова


Тип: Кондиционер для кузова

У вас новенький автомобиль! Как представительно он выглядит, и вместе с ним, конечно же, и его хозяин производит неизгладимое впечатление ? сильного и уверенного в себе человека, привыкшего добиваться поставленных целей. Конечно, такое возможно только в том случае, если ваше авто содержится в идеальном порядке.
Читать полностью
Технічні параметри:

Nanoprotech Hikari Conditioner Maintenance NP 1203 406 60мл - Кондиціонер для кузова


Тип: Кондиціонер для кузова

У вас новенький автомобіль! Як представительно він виглядає, і разом з ним, звісно ж, і його господар справляє незабутнє враження? сильної і упевненої в собі людини, яка звикла добиватися поставлених цілей. Звичайно, таке можливо тільки в тому випадку, якщо ваше авто міститься в ідеальному порядку.

Для цього чотириколісного друга, як і людині, потрібна спеціальна автомобільна косметика, яка допоможе захиститися від несприятливого впливу погодних факторів: дощу, снігу, бруду і кіптяви, пилу і прісихает комах.

Це приємне доповнення для тих, хто хоче, що не тільки кузов авто, а й вся машина виглядала ідеально чистою і сяючою.
Кондиціонер для кузова Hikari Conditioner Maintenance - знайомтеся!

Призначення? за допомогою цього унікального кондиціонера стає можливим провести обробку всіх тих частин автомобіля, для яких нанесення кварцового покриття не рекомендоване. Це, наприклад, скло, фари, колісні диски, пластика та інші важливі елементи. Слід зауважити, що при нанесенні створюються додаткові позитивні ефекти, наприклад,? Антидощ ?.

Антидощ - це унікальна можливість для водія авто завжди мати прекрасну видимість. Як відомо, саме дощ і, в тому числі, що бігають перед очима очисники, часто стають причиною втрати необхідної концентрації, виступаючи відволікаючим чинником, і, в підсумку, створюють аварійні ситуації ДТП.С використанням кондиціонера для кузова Hikari Conditioner Maintenance такі неприємності залишаються далеко позаду і ви можете постійно насолоджуватися відмінним оглядом, у тому числі ввечері або під час опадів.
Які ще плюси очікують водія:
БЛИСК.

Якщо ви хочете повернути своєму авто передпродажний блиск лакофарбового покриття, то з придбанням цього розумного кошти мрії перетворюються в реальності!
Гідрофобним ефектом.

На всіх оброблених поверхнях виникає довготривалий гідрофобний ефект. Це значить, що вода не пошкоджує матеріали, не маючи можливості розтікатися і мочити зовнішні частини авто. Краплі зриваються просто за допомогою зустрічного потоку вітру, за допомогою чого автомобіль самоочищається.

Применение
оптика, диски
Тип
Полироль
Консистенция
жидкий
Абразивность
неабразивный
Цветовой эффект
прозрачный
Страна производитель
Германия
Объем
60
Упаковка
спрей
Бренд
Nanoprotec

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Nanoprotec» в категории «Полироль»
Показать все модели