Нет в наличии
800 грн.
Наличные:
800 грн
Безнал:
960 грн
Приватбанк:
993 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Nanoprotech TexTasil - Средство для защиты обивки салона

Тип: Средство для обивки салона
Предназначение: защита обивки салона от вредного воздействия.

Салон постоянно загрязняется внутри? Это знакомо многим водителям, особенно тем, у кого есть дети. Малыши способны мгновенно разлить сок, который пьют, так, что родители не успеют оглянуться. Да и сами взролсые не всегда могут избежать неприятных казусов, разливая что-то во
Читать полностью
Технічні параметри:

Nanoprotech TexTasil - Засіб для захисту оббивки салону

Тип: Засіб для захисту оббивки салону
Призначення: захист оббивки салону від шкідливого впливу.

Салон постійно забруднюється всередині? Це знайоме багатьом водіям, особливо тим, у кого є діти. Малюки здатні миттєво розлити сік, який п'ють, так, що батьки не встигнуть озирнутися. Та й самі взролсие не завжди можуть уникнути неприємних казусів, розливаючи щось під час поїздки. А справлятися з такими забрудненнями дуже не просто. Набагато легше їх попередити. І це тепер можливо, завдяки унікальному засобу для захисту оббивки салону TexTasil. Це особлива водовідштовхувальна просочення для тканини, своєрідна гідроізоляція. Ви легко зможете захистити все тканинні елементи, і вам набагато рідше знадобиться повна хімчистка салону.
Як це працює?

Тканина, оброблена TexTasil, набуває унікальні властивості. Вона стає водовідштовхувальним. Після застосування засобу рідкі забруднення, наприклад, кола, вино, кава, вода та інші напої не вбираються в тканину, так як вона стає гіброфобной, а у вигляді дрібних кульок (як це вміє робити ртуть) скочуються з неї вниз. Це у великій мірі полегшує наведення порядку в салоні автомобіля. Такий ефект може зберігатися протягом чотирьох? шести місяців, після цього терміну можна провести повторну обробку.

Объем
400
Упаковка
спрей
Консистенция
жидкость
Бренд
Nanoprotec

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Nanoprotec» в категории «Очиститель обивки»
Показать все модели