Блок розжига InfoLight Canbus 50W


Нет в наличии
938 грн.
Наличные:
938 грн
Безнал:
1126 грн
Приватбанк:
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Infolight Canbus 50W - Блок розжига
Блоки розжига Infilight являются примером качества и надёжности, долговечность таких балластов часто достигает срока службы автомобиля. Согласно европейским стандартам эксплуатационный срок автомобиля 5-7лет. Официальная гарантия на ксеноновый блок от Infolight один год. Это срок, в течение которого Вы можете получить гарантийное обслуживание у официального представителя данной торговой марки. Универсальные
Читать полностью
Технічні параметри:

Infolight Canbus 50W - Блок розпалу
Блоки розпалу Infilight є прикладом якості і надійності, довговічність таких баластів часто досягає терміну служби автомобіля. Згідно європейським стандартам експлуатаційний термін автомобіля 5-7 років. Офіційна гарантія на ксеноновий блок від Infolight один рік. Це термін, протягом якого Ви можете отримати гарантійне обслуговування у офіційного представника даної торгової марки. Універсальні блоки 9 - 16v, 50w, це - універсальні блоки з обманками, стандартно розмірні, невибагливі в експлуатації, мають відмінну герметизацію, не потребують особливих умови та місце установки, легко витримують будь-які температурні і кліматичні перепади.
За рахунок вбудованої обманки ксенонове обладнання, укомплектоване цими блоками, можна встановити, практично в будь-який транспортний засіб, бортова напруга якого в прибудовах 9-16 v. Вбудована обманка дозволяє встановлювати ці блоки на автомобілі з системою діагностики несправності ламп. Він потрібен якщо бортовий комп'ютер, запрограмованим на подачу живлення на фари в 55Вт, відключає живлення, тому що думає що лампочка перегоріла, так як у ксенону споживана потужність 35Вт.

Тип разъема
KET
Страна производитель
Корея
Вид
ксенон
Can-Bus
с обманкой
Мощность блока розжига
50
Тип блока розжига
стандартный
Напряжение
12
Бренд
InfoLight

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «InfoLight» в категории «Блок розжига»
Показать все модели