Ксенон InfoLight Pro 35W блок


Нет в наличии
1386 грн.
Наличные:
1386 грн
Безнал:
1663 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Infolight Pro 35W блок

Мощность: 35 w
Напряжение: 9-16 v
Цветовая температура ламп значения не имеет
Срок службы: ≈ 5 лет

Блоки розжига Infilight являются примером качества и надёжности, долговечность таких балластов часто достигает срока службы автомобиля. Согласно европейским стандартам эксплуатационный срок автомобиля 5-7лет. Официальная гарантия на ксеноновый блок от Infolight один год. Это срок, в
Читать полностью
Технічні параметри:

Infolight Pro 35W блок

Потужність: 35 w
Напруга: 9-16v
Колірна температура ламп значення не має
Термін служби: ≈ 5 років

Блоки розпалу Infilight є прикладом якості і надійності, довговічність таких баластів часто досягає терміну служби автомобіля. Згідно європейським стандартам експлуатаційний термін автомобіля 5-7 років. Офіційна гарантія на ксеноновий блок від Infolight один рік. Це термін, протягом якого Ви можете отримати гарантійне обслуговування у офіційного представника даної торгової марки. Універсальні блоки 9 - 16v, 50w, це - універсальні блоки з обманками, стандартно розмірні, невибагливі в експлуатації, мають відмінну герметизацію, не потребують особливих умови та місце установки, легко витримують будь-які температурні і кліматичні перепади.

За рахунок вбудованої обманки ксенонове обладнання, укомплектоване цими блоками, можна встановити, практично в будь-який транспортний засіб, бортова напруга якого в прибудовах 9-16 v. Вбудована обманка дозволяє встановлювати ці блоки на автомобілі з системою діагностики несправності ламп.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «InfoLight» в категории «Ксенон»
Показать все модели